reklama

Nike v centru Prahy otevřela unikátní Air Max Studio

reklama

Od středy 26. března 2014 bude pro všechny fanoušky legendárních tenisek otevřeno unikátní AIR MAX STUDIO, které oslavuje historii slavných bot Nike Air Max.  Až do neděle 30. března zde budou k vidění nejen nejnovější modely Air Max Lunar 90, ale také historické kousky pro opravdové znalce.

Na téměř 200 m2  studia budou mítnávštěvníci možnost prozkoumat vývoj dnes již zažité ikony, která při svém představení rozpoutala revoluci, a seznámí se        s poslední novinkou Nike Air Max Lunar 90.  Zároveň budou také moci poprvé v České republice vyzkoušet technologii, která je schopná na chvíli zastavit čas. Tato speciální technologie umožňuje zmrazit tělo v pohybu a každý bude moci získat své 360° video. Pomocí samostatných vzájemně propojených fotoaparátů vznikne série snímků zachycující pohyb ze všech úhlů. Air Max Studio vzniklo ve spolupráci se známým designérským duem Jan  Plecháč a Henry Wielgus. Jejich inspirací byla technologie samotná. „Místo toho, abychom technologii skrývali, rozhodli jsme se ji ukázat,“ říká Jan Plecháč. „Stejně tak jako je tomu u bot Air Max. Technologie, která přináší neustále nové vlastnosti, je zcela viditelná a zároveň je výrazným designovým prvkem,“ dodává.

Historie Air Max a nejnovější model Air Max Lunar 90

První botou s viditelným „airem“ byla běžecké bota Air Max 1 navržená designérem Tinkerem Hatfieldem, která zcela změnila představu o běžecké obuvi. V průběhu dalších let se model Air Max stal synonymem nejen pro výkon, ale také pro styl. Letos je legendární ikona vybavena novou technologií Lunarlon, která zajistí maximální pohodlí při nošení a velmi nízkou hmotnost. Klasický model Air  Max 90, který má spoustu příznivců a fanoušků po celém světě, je vylepšen o novou jedinečnou podešev. Využívá materiál Lunarlon, který se používal především pro běžeckou obuv. Inovativní obuv s materiálem Lunarlon v mezipodešvi má nízkou hmotnost přispívající k pohodlnému nošení a zajišťuje vyšší energetickou návratnost. Nová bude také konstrukce svršku boty. To vše přinese nositeli vyšší prodyšnost a pohodlí, ovšem neubere nic z nízké hmotnosti a původní, časem prověřené estetiky. Air Max Studio bude pro veřejnost otevřené od středy 26. do neděle 30. března,    a to vždy od 10 do 20 hodin. Zákazníci si budou moci přímo na místě pořídit nejnovější model Air Max Lunar 90.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama