reklama

No nazdar! Brankář Neuwirth si připravuje vyrážečku, jeho holka maká s Renčem!

reklama

Navzdory tomu, že se KAROLINA GUDASOVÁ (23) jako malá chtěla stát krasobruslařkou, má na svůj věk odstartovanou velmi zajímavou kariéru herečky a zpěvačky. Práce na tomto muzikálu je pro ni tedy velká příležitost, protože se jedná o hlavní ženskou roli, a vzhledem k tomu, že jsou zde spojeny obě profese, je Karolina nabitá energií a velkou vášní pro práci.

Přijde do styku s mnoha zajímavými a vlivnými muži. Může to nějak ovlivnit její nový vztah s hokejistou Michalem Neuwirthem? Když měl při natáčení hudby k muzikálu Mefisto orchestr pauzu, využili toho někteří tvůrci a herci a šli na chvíli ven. Příležitosti se ihned ujala fotografka a požádala režiséra muzikálu o společnou fotografii s muzikálovou Markétkou Karolinou Gudasovou. „Já se s Karolinou raději nebudu fotografovat, to z nás média hned udělají novou dvojici,“ bránil se společné fotografii Filip Renč. „Nejsem hokejka,“ vtipně dodal a naznačoval tak svými pohyby provokujíc Karolinu.

Nakonec se i modlil, aby nevznikla nová aféra. Karolina má ale jasno: „Filip Renč je muž na svém místě. Velmi ho obdivuji, a co se týče naší spolupráce, mám z toho dobrý pocit. Na zkouškách je a ještě bude sranda. Hned mi řekl, že jestli se chystám na dovolenou, tak ať se držím a nepřiberu,“ směje se a dodává, „je to ale pořád v rámci přátelských pracovních vztahů, miluji Michala a umím oddělit lásku a kariéru.“ S Michalem se stále ještě poznávají, ale už ze začátku vztahu si museli vyjasnit pár pravidel. Karolina během své kariéry přijde do styku s mnoha muži a vzhledem k tomu, že je Michal poměrně často v zámoří, otázka důvěry musí být základním pilířem vztahu. „Michal na začátku trochu žárlil, ale zejména proto, že nevěděl, co může od mé práce očekávat. Teď už si ale zvykl a nemá důvod žárlit,“ vysvětluje Karolina.

Karolina je mladá dívka, a i když tráví převážnou většinu svého času hraním, zpěvem, učením a schůzkami, chce si také užívat života naplno. Se svým novým přítelem již byli na romantické dovolené v Sardinii. Čeká je tedy ještě jeden výlet do zahraničí a pak už jen poslední společný měsíc, než Michal odletí zpět do Ameriky. „Jako výhodu vnímám to, že jsem si s sebou nevzala scénář, takže jsem si dovolenou náramně užila a nemusela jsem se denně učit,“ uvedla Karolina.

Michal bude na premiéru muzikálu Mefisto, která se koná na začátku listopadu, v USA, a tak Karolina doufá, že mu jeho tréninkový plán dovolí se alespoň přijet podívat na některou ze zkoušek a Karolinu tak podpořit: „Vysvětlila jsem Michalovi stručně děj a byl vcelku překvapen, například, že má postava Markétky je dohnána okolnostmi k vraždě vlastního dítěte. Vzbudilo to v něm velkou zvědavost, a proto by mne chtěl vidět alespoň při zkouškách.“ 

Foto: Muzikál Mefisto, archiv Karoliny Gudasové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama