reklama

Na Dolní Moravě je zábava ve dne i v noci!

reklama

Při výletě na Dolní Moravu se pokaždé můžete těšit na něco nového. Letos v létě je jednou z novinek třeba půjčovna koloběžek. Půjčit si můžete ty klasické, elektro koloběžky nebo třeba tzv. „musherské“, což jsou koloběžky, které mají tlusté pláště. Novinkou jsou i tzv. „hoverboardy“ a „airwheely“.

K dispozici jsou i dětské koloběžky, takže na výlet může vyrazit celá rodina. Okolí Králického Sněžníku je na koloběžky ideální, protože nabízí spoustu rovinek i zábavných sjezdů. Elektro koloběžky samozřejmě zvládnou vyjet i poměrně strmé kopce. Ale nebojte se, vhodnou trasu vám pomohou naplánovat v půjčovně.

Pokud si při sjezdech na koloběžkách zamilujete adrenalin v krvi, určitě navštivte i místní lanový park. Ten je jedním z největších v České republice. Užijete si ho, ať už půjdete sami, s dětmi, se školou nebo s kolegy v rámci team buildingu. Pokud ani po lanovém parku nebudete mít dost, vyzkoušejte na kole sjet tzv. „single trails“. To jsou jednosměrné trasy, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Na Dolní Moravě je navíc pořád rozšiřují o další úseky, nově tu místní bikeři např. postavili další klopené zatáčky a skokánek s osmimetrovým dopadem. A až se vyřádíte, můžete doplnit energii skvělou domácí pizzou z pece v penzionu Terezka.

Na Dolní Moravě se ale nebavíte jen přes den, po setmění můžete s dětmi vyrazit na Mamutíkovo noční dobrodružství. To je zábavný program pro rodiny s dětmi v Mamutíkově vodním parku. Nebo za svitu luceren a hvězd vystoupejte s ostatními na Králický Sněžník. Kromě všech akcí a atrakcí v resortu Dolní Morava můžete prostě jenom odpočívat, užívat si luxusního ubytování, wellness, bazénu a krásné přírody.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama