reklama

Nenechte si ujít letní filmové trháky

reklama

Léto už je v plném proudu a stejně tak i velká letní soutěž ODHAL, CO SKRÝVÁ TVOJE VSTUPENKA. Nenechte si ujít letní filmové trháky v multiplexech Cinema City a vyhrávejte při tom spoustu zajímavých cen! Celé léto můžete směňovat výherní kódy ze vstupenek za velmi zajímavé výhry. Získat můžete třeba nový automobil DS 3 nebo si užít luxusní dovolenou na Maltě!

Návštěva vašeho oblíbeného kina je teď v létě ještě zábavnější než dříve, a to díky soutěži ODHAL SVOJI VÝHRU, která poběží až do konce prázdnin. Každá vstupenka na váš oblíbený film vám nyní přinese vždy něco navíc! Ve všech multiplexech Cinema City jsou umístěny stojany s tablety, kde si můžete ihned po zakoupení vstupenky zasoutěžit. Pokud si budete chtít nechat překvapení až na doma, vylosovat si svoji výhru můžete i na webové stránce www.odhalvyhru.cz nebo stáhnout přímo mobilní aplikaci, která je dostupná jak pro iOS, tak pro Android.

A na co se můžou zákazníci těšit? Hlavní výhrou je osobní automobil DS 3, dále pak all inclusive zájezd na Maltu pro dvě osoby, poukazy na dovolenou v hodnotě až 10 000 Kč od společnosti FIRO-tour, zpáteční letenky na Maltu, kosmetické balíčky od Playboye, popcorny, vstupenky a další slevy od Cinema City. Celkem pro vás máme připraveno více než 300 000 cen. Výherní je opravdu každá vstupenka!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama