reklama

Notebooky ASUS ZenBook Flip s otočným displejem nově s procesory Intel Core i5/i7

reklama

ASUS v Česku prodává dva nové modely z řady ZenBook Flip, které se vyznačují displejem otočným o 360 stupňů zásluhou odolného pantu. 13,3“ ZenBook Flip UX360 i větší 15,6“ ZenBook Flip UX560 lze používat jako notebook s dotykovým displejem, tablet nebo natočit jejich displej do jakékoli polohy, která uživateli vyhovuje při práci, cestování nebo trávení volného času.

Novinky nabídnou výkonné procesory Intel Core i5/i7 a rychlé SSD disky. Model ZenBook Flip UX360 se prodává od 23 490 Kč s DPH, jeho rozměrnější sourozenec UX560 je v prodeji od 23 990 Kč s DPH.

100% ZenBook s možností otáčení displeje
Notebooky ZenBook Flip UX360 a UX560 nezapřou DNA tradičního ZenBook designu. Jejich šasi vytvořená z jednoho kusu pevného hliníku zaujmou kovovým povrchem se vzorem soustředných kruhů. Profil konstrukce modelu UX360 je vysoký pouhých 13,9 mm, zatímco profil nejtenčí varianty modelu UX560 měří 19,8 mm. O spolehlivé otáčení displeje se starají pevné panty, jejichž design má vkusný eloxovaný povrch, který řadě ZenBook Flip dává nádech decentního luxusu.

Realistické barvy a detailní obraz
Displeje nových modelů řady ZenBook Flip nabízejí nejvyšší dostupné rozlišení pro danou velikost obrazovky. ZenBook Flip UX360UA má 13,3“ displej s až QHD+ rozlišením (3200 x 1800), zatímco ZenBook Flip UX560 je vybaven 15,6“ displejem s detailním až 4K UHD rozlišením (3840 x 2160).

Použité IPS displeje při pohledu ze stran přinášejí znatelně lepší barvy a vyšší kontrast než běžné LCD technologie. Displeje mají široký barevný gamut – 100% sRGB a 72% NTSC, které jsou zárukou přesného podání barev. Technologie ASUS Tru2Life Video zlepšuje každý pixel v jednotlivých snímcích a přináší ostřejší, jasnější a realističtější zobrazení videí. Další technologie ASUS Splendid se stará o živé barvy bez ohledu na druh zobrazovaného obsahu.

Výkon bez kompromisů a celodenní výdrž
Představené modely jsou prvními členy rodiny ZenBook Flip, které pohání výkonné procesory Intel Core i5, resp. i7 šesté generace, které bez problémů zvládnou více spuštěných aplikací najednou a mají více než dostatečný výpočetní výkon i pro nejnáročnější úkoly. O plynulý chod se stará operační paměť o velikosti až 16 GB a vysokorychlostní SSD disky. ZenBook Flip UX360 i UX560 přitom dosahují výdrže až 12 hodin bez nutnosti nabíjení.

USB 3.1 typu C a bohatá konektivita
Kromě čtečky SD karet a kombinovaného audio jacku je ZenBook Flip UX360 vybaven také dvěma porty USB 3.0, jedním portem USB 3.1 typu C a plnohodnotným HDMI portem. ZenBook Flip UX560 k tomu přidává o jeden port USB 3.0 více a vybrané konfigurace také USB 3.1 typu C s podporou Thunderbolt rozhraní.

Kvalitní zvuk zajišťují výkonné stereo reproduktory, vylepšené audio systémem ASUS SonicMaster, který je navržený ve spolupráci se zvukovými mistry ze společnosti Bang and Olufsen. Přesný mikrofon je vybaven funkcí na potlačení okolního hluku, čímž umožňuje jasnější zvukové nahrávky a zprostředkovává srozumitelnější hlasovou interakci s Windows Cortana, pro kterou je certifikován.

Ergonomická podsvícená klávesnice a velký touchpad
Všechny modely řady ZenBook Flip UX360 a UX560 jsou vybaveny ergonomickou, jemně podsvícenou klávesnicí s tlačítky plné velikosti a 1,5 mm vysokým zdvihem pro pohodlné psaní v jakýchkoli světelných podmínkách. Velký touchpad se skleněným povrchem umožňuje plynulou a přesnou navigaci a také podporuje vícedotyková gesta systému Windows 10. Technologie inteligentního přehlížení dotyku dlaně automaticky rozpozná a ignoruje dotyk dlaně či zápěstí, takže uživatelé mohou bez problémů psát na klávesnici, i když jejich dlaně spočívají na touchpadu.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama