reklama

Nová generace televizorů Loewe – luxus na první pohled

reklama

Německý výrobce televizorů Loewe uvádí na trh zcela novou generaci výrobků, které vznikly v duchu myšlenky „never stop beginning“. Tradičním je spojení vysoké obrazové kvality a luxusního designu s nejmodernějšími technologiemi. Značka Loewe svou právě uváděnou řadou novinek potvrzuje, že vždy prezentovala v oblasti domácí zábavy to nejlepší na trhu.

„Loewe se orientuje na luxusní segment výrobků, staví na ověřené spolehlivosti, špičkovém designu a vysoké kvalitě svých výrobků,“ říká Martin Cakl, zástupce značky Loewe na českém trhu. „Nejde o společnost, která chrlí novinky v rychlém sledu, její strategie je založena na promyšlených konceptech, které na trhu obstojí dlouhodobě. V loňském roce probíhaly v mateřském Kronachu významné změny, a to jak ve vedení společnosti, tak zejména v konstrukční a technologické oblasti. Proběhla zásadní přestavba výrobních procesů, jejímž výsledkem je nástup televizorů používajících nejmodernější LED panely podporující nativní zobrazení v nejvyšším Ultra HD rozlišení (UHD nebo také 4K).“ Nová generace televizorů Loewe je rozložena do čtyř modelových řad: Loewe Art, Loewe Connect, Loewe Reference a Loewe Masterpiece. O posledních dvou můžeme směle tvrdit, že díky kombinaci obrazové kvality, designu a technického provedení prakticky nemají na trhu konkurenty. Nové modelové řady jsou postupně uváděny na trh v období květen až prosinec 2015.

Špičkový obraz

Ultra vysoký kontrast v kombinaci s antireflexním sklem zaručují neuvěřitelně ostrý obraz bez odlesků za denního světla. I v nejvyšším možném rozlišení 4K, Ultra High Definition (UHD), poskytuje nová generace televizorů Loewe dokonale věrný a přirozený „life-like“ obraz s plynulým zobrazením pohybu. Loewe Reference zaručuje zobrazení jakéhokoliv obsahu v nejvyšší možné kvalitě a nabízí bohatý obraz plný přirozených barev a odstínů.

Zvuk jako v kině

Televizor dokáže i bez připojeného systému domácího kina nabídnout plný zvuk a pocit přítomnosti ve skutečném kině. Přímo v televizoru je integrován Soundbar zastoupený 8 reproduktory o zvukovém výkonu 120 W. Režim Cinema Surround v kombinaci s unikátními vlastnostmi dělá z Loewe Reference nejvýkonnější televizor jaký kdy byl na trhu nabízen. Standardní součástí výbavy je integrovaný Bluetooth Audio Streaming, díky kterému je možné reprodukovat hudbu ze smartphonu či jiného zdroje.

Sledování bez omezení

K běžné výbavě patří integrovaný harddisk o velikosti 1TB a dvojité přijímače pro nezávislé souběžné nahrávání jiného pořadu, než který chcete sledovat. Toto uspořádání dokonce umožňuje sdílení v pořadí třetího programu na tabletu, a to díky bezdrátovému streamování, přirozeně vše stále v kvalitě 4K.

Přizpůsobitelný design

Televizor je možné instalovat na motoricky otočný podlahový podstavec, nástěnný držák, v případě úhlopříčky 55″ také na stolní podstavec. Unikátní je solitérní umístění na otočnou svislou tyč do prostoru. Televizor je tak možné otáčet a sledovat v rozsahu 270°. Možností je také využití originálního nábytku sladěného s designem televizoru. Luxusní kryt televizoru je možné kdykoliv obměnit za jeden ze čtyř barevný odstínů pro určitou možnost individualizace a sladění s interiérem.

Dostupnost

Televizory nové řady Loewe Reference budou k dispozici ve velikostech úhlopříčky 55″, 75″ a 85″, respektive 140 až 216 cm. Loewe Reference 55 bude k dispozici od června v provedení Alu Silver & Alu Black, o měsíc později v módních barvách White High Gloss a Dark Gold. Zbývající dvě úhlopříčky budou v prodeji na podzim letošního roku.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama