reklama

Nová kniha o tom, jak počít miminko, když „vám to nejde“

reklama

Jak na IVF, nová kniha Niny Aderito o citlivém tématu – o problémech s početím, není odbornou literaturou, ačkoli je její autorka bývalá koordinátorka IVF. Je pomocnou rukou pro ženy, které hledají odpovědi na to, jak se léčí neplodnost. Nina Aderitoříká: „Nejste na to samy.“ 

Kde začít, když máte problém s početím? A jak pokračovat? Jak případnou léčbou asistované reprodukce projít co nejsnadněji? Co vás v centru asistované reprodukce čeká? A mohou pomoci jóga, homeopatie či akupunktura? V knize Jak na IVFse dočtete, jaké jsou možnosti cesty k miminku, a jen na vás bude, kterou z nich se vydáte. Najdete v ní i slovníček pojmů a také část pro partnera. 

Pracovala jsem dlouho jako koordinátorka IVF a například akupunktura pro mě dlouho bylo šarlatánství. Pak jsem ale sama měla problém otěhotnět a začala hledat. Zjistila jsem, že nejdůležitější je pro ženu najít klid,“ konstatujeNina Aderito.

Autorka je aktuálně maminkou rok a půl staré holčičky, ale její cesta jednoduchá rozhodně nebyla. Sama si prošla dvěma potraty. Mluví tedy i ze své zkušenosti. Optimistická kniha o téměř dvě stě stránkách se může stát vaším největším přítelem a rádcem při léčbě neplodnosti. Nenahrazuje lékaře, ale pohladí vás na duši a provede umělým oplodněním od začátku až do konce.

Kniha je určená především ženám, ale svou vlastní sekci v ní najdou i muži. Tento revoluční manuál o léčbách neplodnosti je vhodný pro duše pragmatické i ezoterické. Bez planých slibů a záruk, bez lhaní a z ověřeného zdroje. 

Nina Aderito(*1986 v Praze) je spisovatelka, máma a bývalá koordinátorka IVF. Po studiu literatury pracovala na klinikách asistované reprodukce. Autorka sama kdysi hledala knihu, která by jí léčbu neplodnosti přiblížila a srozumitelně vysvětlila, ale žádnou takovou nenašla. A tak ji napsala sama a přidala spoustu rad, tipů a doporučení přímo ze zákulisí center neplodnosti. Tak vznikla kniha, která je přelomová svou formou, obsahem i otevřeností. 

Knihu Jak na IVFzakoupíte za 330 Kč v knihkupectvích, stejně tak jako v e-shopu na www.redbell.cz/e-shop/

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama