reklama

Nové kolekce jsou tu! Užijte si německou preciznost a dokonalost

reklama

Vysoká kvalita, unikátní vzhled a důraz na současné módní trendy. Přesně to splňují značky Camp David a Soccx. Na své si přijde opravdu každý. 
Jdete na pracovní schůzku a potřebujete působit elegenatně a přitom sebevědomě? Nebo se chstáte na golf s partou přátel či na rande? Žádný problém, vyberete si přesně to, co vám sedí. Zkrátka od moderních kousků až po byznys, průkopnický design osloví doslova každého. Čistý styl v kombinaci s ležérní elegancí je dokonalou charakteristikou obou těchto značek, kterou si zamilovala například i česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22).
A je jasné, že tahle blondýnka by na sebe nevzala nic, co by nemělo šmrnc jedinečnosti. „Vždycky jsem tam spokojená. Ale nejen já. Ať do butiku vezmu kámoše nebo kamarádku, vyberou si tam oba. A to se vážně nestává tak často. Většinou se chlapi při shoppingu nudí, tady si to však užívají,“ usmívala se Myslivcová. Holt už to není, co bývalo kdysi. Jasně, najdete se spousta mužů, co při nákupech stále reptá. Ale jen proto, že doteď nenavštívili butik Camp David a Soccx. Více informací najdete ZDE.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama