reklama

Novinka Kusmi Tea Ballotin: Příběh roku 1867

reklama

Nová limitovaná edice čajových směsí Kusmi Tea nazvaná Ballotin oslavuje 150. výročí založení proslulé značky. Na počest úctyhodného jubilea se Kusmi Tea vrací do své legendární historie. Milovníci prvotřídních čajů tak mohou znovu objevit a ochutnat ikonické směsi černého čaje Kusmi Tea v původním balení.

Zakladatel společnost Kusmi Tea Pavel Kousmichoff při jejím zrodu v roce 1867 prodával původní směsi v malých sáčcích nazvaných „ballotins“. Sypaný čaj byl balen ve stříbrném papíru utaženém mašlí a oraženém pečetí značky. Díky tomu si čaj uchovával veškerá aromata a chutě a všichni v Petrohradě, včetně cara, si mohli dopřávat delikátní chuť unikátních receptů Kusmi Tea.

Limitovaná edice Ballotin – to jsou malé krabičky s neodolatelnými klasickými designovými prvky a barvami, které oživují originální „ballotins“ a obsahují 75 gramů sypaného čaje. Šest různých ikonických směsí černého čaje Kusmi Tea, jako například Bouquet of Flowers N°108, Karavan N°50 či Russian Morning N°24, tak opět získává své původní elegantní balení. K dispozici je také atraktivní dárková sada se čtyřmi „ballotins“ a měděnou odměrnou lžičkou s vyraženým symbolem Kusmi Tea.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama