reklama

Vánoční i neutrální vzory ubrusů, prostírek a utěrek slavné značky Beauvillé si zamilujete

reklama

Vznikla před více než dvěma stoletími a ve své rodné Francii se honosí prestižním označením „Nositel národního dědictví“. Značka Beauvillé je synonymem luxusní výroby textilu a textilního potisku. Dopřejte si kousky z aktuální kolekce, která je opatřená speciální ochranou proti ušpinění. Tento technologický krok prodlouží životnost a uchová barvy vašeho oblíbeného ubrusu či prostírky. Ruční tisk a kvalitní přírodní materiály dodávají textilu jeho jedinečnost.

Ubrusy Beauvillé jsou vyrobené ze stoprocentní leštěné bavlny. Pyšní se krásným alsaským vzorem v mnoha barevných kombinacích a délkách pro váš domov. Moderním interiérům budou slušet ubrusy s elegantními přírodními motivy. Všechny ubrusy sl

adíte s prostírkami ve čtyřech velikostech. Vybrat si můžete také některou ze zajímavých a hravých utěrek. Do těch s motivem kalendáře roku 2018 můžete například originálně zabalit vánoční dárek či novoroční zákusek pro rodinu a přátele. Utěrka Camembert s motivy krásných obalů tradičních plísňových sýrů potěší každého kuchaře a labužníka.

Vyzdobit svou kuchyň a jídelnu můžete též ubrusem, prostírkou a utěrkami s vánočním motivem. Tradičně laděný dekor sází na kombinaci červené a zelené barvy a bude se vyjímat hlavně v kombinaci s přírodními materiály. Výrobky seženete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama