reklama

Novinka v boji proti bacilům!

reklama

Jak se účinně bránit bacilům a přečkat dlouhou zimu ve zdraví? Prvním krokem může být začlenění tak zvaných „zelených potravin“ do našeho běžného jídelníčku. Že jste o nich dosud neslyšely?

V přírodě jsou zelené potraviny nejkoncentrovanějším zdrojem živin a poskytují nám mikroživiny, které často chybí ve zpracované stravě. Tato strava je bohužel již natolik běžnou součástí našeho jídelníčku, že se jí člověk normálně není schopen vyhnout. Mražené polotovary, jídlo z fast-foodů a další podobné způsoby stravování sice zasytí náš žaludek, ale nepřinášejí nám nutričně plnohodnotnou dávku tělu prospěšných živin. Mladý ječmen, chlorela a spirulina tvoří trojici, jejíž specifické účinky na lidský organismus se ideálně doplňují, proto je vhodné používat všechny najednou. Jejich užívání tělu pomáhá s detoxikací, harmonizují a posilují celý organismus. K tomuto účelu byla vyvinuta speciální směs tzv. „zelený multivitamin“. Jedná se o přírodní preparát GREEN TRIO Medicol, který právě díky optimální kombinaci čistě přírodních složek, přináší v jedné tabletě účinek hned tří zelených potravin.Tablety jsou navíc lisovány za studena, aby v nich zůstalo zachováno maximum vitamínů. Na rozdíl od synteticky vyráběných multivitaminů, obsahuje GREEN TRIO Medicol směsi látek, které nemohou být vytvořeny uměle v laboratořích. Díky tomu je jediným přípravkem svého druhu na českém trhu.

K dostání jsou ovšem i samostatně jednotlivé složky, z nichž se GREEN TRIO Medicol skládá.

  • Přípravek MLADÝ JEČMEN MEDICOL je vyroben ze sušených lístků mladého ječmene. Obsahuje přirozeně se vyskytující minerály, enzymy, 39% čisté vlákniny, je bezlepkový a je přirozenou alkalizující potravinou (potravinou snižující kyselost v těle).
  • Základ preparátu CHLORELLA MEDICOL potom tvoří chlorofyl. O tomto tmavě zeleném rostlinném barvivu se často hovoří jako o „zelené krvi“. Chlorella Medicol je vyrobena jen z toho nejkvalitnějšího přírodního zdroje a pro očistu organismu je nezastupitelná.
  • Trojlístek doplňuje přípravek SPIRULINA MEDICOL, který je důležitým zdrojem bílkovin a dále obsahuje ve vysoké koncentraci a přirozené rovnováze i další živiny jako jsou vitamíny, koloidní minerály, stopové prvky, fyto nutriční látky a všechny esenciální aminokyseliny.

Další informace o preparátu Green trio a dalších potravinových doplňcích naleznete na www.zdravastreva.cz

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama