reklama

Vytvořte si sváteční atmosféru s luxusními jídelními servisy

reklama

V poslední době se na nás ze všech stran valí informace o uspěchané době, stresu a fast foodu konzumovaném tzv. „na stojáka“. Značka Villeroy & Boch na to ale nehledí a představuje nám své luxusní jídelní servisy včetně podomáčníků se zlatým lemováním.

Pravdou je, že ve všední den většina lidí opravdu nemá času nazbyt, jsou ale různé slavnostní příležitosti, kdy trávíme čas se svými blízkými právě u jídla. Otázkou tedy zůstává, proč takovým setkáním nedodat punc luxusu právě zvoleným nádobím. Krásným příkladem může být např. jídelní servis Ivoire. Působí klasickým elegantním dojmem. Je vyroben z prémiového kostního porcelánu, ale přesto se nedoporučuje pro časté mytí v myčce nádobí nebo do mikrovlnky. Celá řada je v béžovo-zlatém provedení. Dalším luxusním jídelním servisem je Samarkand Rubin, který díky svým aplikacím slonů, velbloudů a lvů působí velice exotickým a okázalým dojmem.

Moderní a elegantní

Část kolekce je ale v bílo-zlatém provedení, které evokuje spíše klasickou eleganci. New Cottage je další řadou, která je z velké části tvořena křišťálovým sklem. To je rozděleno podle svého účelu na sklenky na šampaňské, vodu, bílé víno apod. Sklenky mají kouzelný malý detail v podobě růžové stopky. Sklenice jsou i v řadě Newwave. Ta mimo jiné obsahuje i příbory a obsáhlý jídelní servis v mnoha různých designech. Většinu z nich ale spojuje moderní a elegantní vzhled. Pro Newwave je, jak už název napovídá, typická vlna, kterou najdete ve většině produktů z této řady. Tak co myslíte, oslavíte příchod nového roku a další slavnostní události se svým starým jídelním servisem, nebo se necháte zlákat těmito luxusními kousky, které dotvoří sváteční atmosféru? Jídelní servisy značky Villeroy & Boch zdobí prostřené tabule korunovaných rodin i vyhlášených restaurací po celém světě.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama