reklama

Nový klub PRAH jede: Hvězdným hostem bude ruský zpěvák Natan

reklama

Je nový a originální. Klub PRAH nabízí prakticky všechno, co si náročný návštěvník přeje. Od super hudby, sexy hostesky a tanečnice, přes privátní zóny až po gurmánský zážitek. To vše prakticky 24 hodin denně. A je jasné, že se tu budou objevovat i velké hvězdy. Jako například ruský zpěvák Natan.

Možná si říkáte, že Praha už nemá kapacitu na nové kluby. Je to však jen zdání. Vždycky totiž záleží na nápadu a stylu, jakým svoji myšlenku pojmete. Majitelé podniku, který najdete na adrese Rybná 9, vsadili na jedinečnost. Něco takového totiž v hlavním městě nenajdete. Vstoupíte do nové dimenze světa nekončící gastronomie a té nejlepší muziky. Tato kombinace je dokonalá. Pobavit se a přitom se dobře najíst? To je přeci super! Pečlivě vybraný tým číšníků a servírek se postará o vaše pohodlí třeba i diskrétním prostředí s privátními zónami, kde budete mít klid na tajné rande nebo třeba neformální obchodní schůzku.

Klub PRAH se splněným snem každého, kdo má rád exkluzivní prostředí, které vhodně doplňují nejkrásnější tanečnice, šikovní barmani, kteří vám vytvoří speciální drinky i kuchyně, ke které se budete rádi vracet. Samozřejmostí je také neotřelý program, který se liší od ostatních klubů. Ruský zpěvák Natan je jednoznačně hvězdou evropského formátu. Nenechte si ujít jeho show! Už 13. dubna v novém pražském klubu PRAH. Bude to velké, na to si můžete vsadit měsíční výplatu. Rezervovat místa si můžete třeba na facebookových stránkých klubu zde: https://www.facebook.com/prahclub/.

Foto: Facebook

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama