reklama

Myslivcová se zamilovala: Chce růžový poklad mladého Schumachera

reklama

Má v podstatě všechno, na co si vzpomene. Luxusní dovolené, drahé kabelky i nejnovější kolekce oblečení. Přesto si teď Dominika Myslivcová usmyslela, že chce něco extra. Doslova se totiž zamilovala do růžové formule Davida Schumachera. Tady je však třeba zpozornět.

Kdo ji zná, tak ví své. Nemá takhle náhodou políčeno na syna bývalého jezdce Ralpha Schumachera, bratra slavného Michaela? Sice je mu teprve šestnáct, ale česká Barbie by se tak dostala mezi smetánku. „Nic takového. Mladší kluci mě nikdy moc nebrali. To jeho auto je ale fakt parádní,“rozplývala se Myslivcová, která je „ujetá“ na růžovou. Takže monopost v této barvě je pro ni jako rudý hadr pro býka. Kde se ale s Davidem vůbec potkala? Odpověď je celkem jednoduchá. Dominika se nedávno vrátila z Dubaje, kam byla svou agenturou vyslána na závody Formule 4. Jen tak mimochodem, letos v seriálu letos exceloval i český jezdec Tom Beckhäuser.

Právě on se v poslední fázi sezóny stal kolegou Davida Schumachera v US Racing Teamu a cesta Myslivcové k růžovému pokladu tak byla otevřená. „Kdybyste tu formuli viděli, hned byste ji chtěli. Fakt, je skvostná. Ano, David je taky fešák, ale opravdu ne. Alespoň ne teď,“ poculovala se blondýnka. Prý si teď nedá pokoj, dokud si do auta alespoň nesedne a neudělá selfie. Co myslíte, povede se jí to?

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama