reklama

Nový rozměr se jmenuje Patravi TravelTec FourX

reklama

Titan, keramika a pryž: nový rozměr pánských hodinek udává model Patravi TravelTec FourX. Tyto vybrané materiály společně s kombinací 18 K růžového zlata daly prostor pro vytvoření dokonalé časomíry, která si zaslouží své čestné místo na výsluní ve sbírce všech milovníků hodinek.

Nový model Patravi TravelTec FourX vytvořený zručnými hodináři švýcarské firmy Carl F. Bucherer  spojuje nejen různé časové zóny, ale také světy. Světy ušlechtilých materiálů. Jemné 18K růžové zlato spárované s extra tvrdou high-tech keramikou, vysoce kvalitní titan a vysoce odolnou pryž. Tyto čtyři hlavní role zaujmou své diváky  mimořádně vyváženou koncepcí. Model Patravi TravelTec ve své původní podobě byl poprvé uveden na trh v roce 2006. Od té doby si můžete všimnout, že nabral zcela jiných rozměrů. Multifunkční hodinky jsou ideálním společníkem na cesty.

CARL F. BUCHERER SLAVÍ 126 LET

Tradice a hnací síla neustále inovovat dovedla tuto světovou hodinářskou značku k technické dokonalosti a kráse. Carl F. Bucherer je svébytná švýcarská hodinářská značka, které se daří díky více než 90 leté výrobní hodinářské tradici stále dobývat svými skvostnými soudobými hodinkovými modely přední pozice světového hospodářského trhu. Carl F. Bucherer je světově proslulá švýcarská hodinářská firma se sídlem v Lucernu. Rodina Bucherer vlastní firmu již 125 let, a to nepřetržitě od jejího založení. V roce 1919 firma představila svou první kolekci luxusních soudobých náramkových hodinek pro ženy a hned si vydobyla přední místo na světových trzích. Světově proslulá značka Carl F.Bucherer v sobě spojuje to nejjemnější hodinářské řemeslo s nejvznešenějším klenotnickým uměním. Daří se jí tak nepřetržitě přicházet s novými obdivuhodnými kombinacemi dalších hodinkových funkcí, které jsou jak praktické, tak umělecky vytříbené.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama