reklama

Krémy na ruce, které pokožku pohladí a provoní

reklama

Přejete-li si mít krásné hebké ruce po celý den, potom se neobejdete bez dobrého krému na ruce – a zvláště v zimě. Mráz a vítr ruce extrémně vysušuje, během dne však nikdo nestojí o mastný film na rukou, který se obtiskne na klávesnici, mobil nebo kancelářský stůl.

Správný krém pro používání přes den má být lehký a rychle vstřebatelný, ale zároveň musí poskytnout dostatečnou míru zvláčnění a hydratace.
Skvělé v tomto ohledu jsou krémy italské značky Derbe z řady Speziali Fiorentini. Jsou vyráběny v souladu s florentskou alchymistickou a bylinkářskou léčitelskou tradicí. Obsahují slunečnicový olej a extrakty z bylin a rostlin, které jim dodávají sametovou hebkost a zároveň jedinečnou a neotřelou vůni, navíc jsou v krásných starobylých obalech. Značka Derbe je na italském trhu již přes 40 let. Navazuje na tradici starých alchymistických a voňavkářských cechů.  Spojuje dlouholeté znalosti tradičních léčitelských postupů s moderními metodologiemi. K tajemství receptur starých voňavkářských dílen, síle jednoduchosti, kvalitě přírodních esencí a pečlivě vybíraným bylinám přidávají laboratoře Derbe jistotu zaručené kvality, kontrolovanou přísnými mikrobiologickými testy. To vše zaručuje, že výrobky Speziali Fiorentini jsou vhodné i pro ty nejcitlivější a velmi jemné pokožky.

TIPY

  • Krém na ruce Mák a fíky (219 Kč, 75 ml) – nádherná ovocná vůně s kořenitými podtóny, do které se brzy zamilujete!
  • Krém na ruce Olivy a slunečnice (219 Kč, 75 ml) – obsahuje olivový olej a extrakt ze slunečnicových semínek, které mají vysoce výživné, hydratační a antioxidační účinky
  • Krém na ruce Citron a růžový pepř (219 Kč, 75 ml) – velmi netradiční vůně, která je jedním z bestsellerů značky – kořenitá, svěží, citrusová, ruce provoní opravdu na dlouho
  • Krém na ruce Zázvor a jasmín (219 Kč, 75 ml) – sladká orientální vůně

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama