reklama

Nový školní rok bude… Barevný!

reklama

Oranžová, tyrkysová, růžová, zelená, petrolejová… Barevné módní trendy nezadržitelně pronikají nejen do šatníků, ale i penálů. Pořiďte svým dětem do školy ergonomické psací pomůcky, které jim skvěle padnou do ruky, podporují správný úchop, a které můžete barevně sladit s ostatními školními potřebami. Vyučování i domácí úkoly budou rázem zábavnější.

Především u prvňáčků může návyky při psaní pozitivně ovlivnit volba vhodného pera či tužky. Oblíbenou variantou je ergonomický inkoustový roller STABILO® EASYoriginal, který je k dispozici pro leváka či praváka. Novinkou tohoto roku je limitovaná edice v mramorovaném designu v pěti aktuálních trendy barvách. Pokud preferujete plnicí pero, je tady STABILO® EASYbirdy, které má individuálně nastavitelný hrot ve třech úhlech pro ideální úchop.

Pro pokročilejší písaře je v nabídce ergonomický roller STABILO® FUN. Školákům by v pouzdře neměla chybět trojhranná grafitová tužka STABILO® EASYgraph kterou podle svého vkusu snadno barevně sladí s perem, strouhátkem či pouzdrem. A aby dítku neuniklo nic podstatného ve školním sešitě či cvičebnici, pořiďte mu STABILO® BOSS Original Pastel – zvýrazňovač, který vydrží až 4 hodiny bez víčka a nevyschne. Nově v módních pastelových barvách!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama