reklama

O titul Česká Miss 2018 bude v semifinále bojovat téměř padesát dívek, mezi nimi i sestra Lucie Hadašové

reklama

Z posledního castingu Hledá se Česká Miss 2018 vzešly další semifinalistky a začátkem dubna se o postup do finále národní soutěže krásy utká v Praze téměř padesát dívek. Poslední casting proběhl v obchodním centru v pražských Štěrboholech a nabídl přihlížejícím mnohahodinovou podívanou, jejíž součástí byly módní přehlídky, hudební vystoupení i mnoho známých tváří.

Casting České Miss, ať už z pozice porotců nebo přihlížejících, si nenechali ujít zpěváci Pavel Callta a Martin Maxa, moderátorka Štěpánka Duchková, Česká Miss World 2016 a bloggerka Natálie Kotková, bloggerka Dominika Myslivcová, České Miss Andrea Bezděková a Michaela Habáňová, Česká Miss 2007 Lucie Hadašová nebo Česká vicemiss 2008 Hana Svobodová. Krátce před porodem se na veřejnosti ukázala i zpěvačka Marie Křížová. Porotě, která rozhodovala o postupu do semifinále České Miss, předsedala ředitelka soutěže Eva Čerešňáková a nechyběl ani partner Martin Ditmar.

Pro letošní rok již známe semifinalistky soutěže Česká Miss a bude nesmírně náročné vybrat finalistky. Do soutěže se totiž přihlásilo mnoho opravdu zajímavých a krásných dívek, už rozhodování při castingu bylo obtížné, a vybrat finálovou desítku nebude vůbec jednoduché,“ prozrazuje Eva Čerešňáková. „Zároveň mě těší a jsem vděčná, že tolik známých tváří přijalo pozvání do poroty a na casting spojený s módními přehlídkami v Europarku. Je vidět, že ženská krása a móda lidi prostě baví.“ Tváří módních přehlídek byla úřadující Česká Miss 2017 Michaela Habáňová a jako modelky se představily i Natálie Kotková, Kristýna Kubíčková nebo Iva Uchytilová.

Na pražský casting dorazily dívky z nejrůznějších koutů České republiky, a to i přesto, že několik castingů mimo Prahu již proběhlo a pražský casting byl tím posledním. Dívky si nechtěly nechat ujít příležitost bojovat o možnost reprezentovat Českou republiku na Miss Universe, získat kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand za 750 000 Kč či ceny za více jak jeden milion korun českých. Navíc mohou dívky získat také nové modelingové příležitosti a zakázky jak v Čechách, tak zahraničí.

Atraktivní podívaná bavila jak návštěvníky obchodního centra, tak porotce. „Není to vůbec jednoduché. Mnoho dívek na castingu je krásných a dvě mě hodně zaujaly přál jsem jim, aby postoupily. Naštěstí do semifinále postoupily,“ komentoval rozhodování a průběh castingu zpěvák Pavel Callta. Ten usedl v porotě vedle České vicemiss 2008 Hany Svobodové. Ta se na veřejnosti ukázala po mnoha letech. Po ročním vztahu s moderátorem Leošem Marešem se se svým dalším partnerem stáhla do ústraní a dnes má čtyřletého syna. „Nesmírně jsem si mateřskou užila. Byla jsem čtyři roky denně s malým a za nic bych to nevyměnila, užívala jsem si to. Ale jsem ráda, že jsem po mnoha letech mohla zavzpomínat a být součástí castingu České Miss, bavilo mě to a vůbec mi nepřijde, že je to už tak dlouho od doby, kdy jsem soutěžila já,“ řekla Hanka.

Česká Miss 2007 Lucie Hadašová je také maminkou a i po dvou dětech je v dokonalé formě a byla mile překvapena, když na casting dorazila její mladší sestra Kateřina. „Vím, že zmiňovala, že o tom uvažuje, ale naposled když jsem s ní mluvila, tak říkala, že si není jistá a spíše to zkoušet nebude. Katka výrazně zhubla, ale stále ještě není v top kondici, proto měla obavy. O to větší mám radost, že se nakonec rozhodla to zkusit, dorazila, a porotce zaujala natolik, že ji poslali do semifinále. Budu jí držet palce,“ netajila radost Lucie Hadašová.

Na casting se přišel podívat i charismatický zpěvák Martin Maxa, který v lednu prodělal náročnou operaci krční páteře. Na veřejnosti tak téměř tři měsíce nebyl vidět. Martin měl dobrou náladu a bylo patrné, že se postupně vrací zpět do formy. Na dívky ucházející se o titul Česká Miss 2018 měla v plánu se přijít podívat i zpěvačka Marie Křížová s maminkou, která by každým dnem měla rodit a proto nebylo do poslední chvíle jasné, jestli se jí její plány podaří uskutečnit. A podařilo, s maminkou si udělala krásné odpoledne a podpořila dívky, které mají kariéru teprve před sebou.

Blogerka Dominika Myslivcová je známá a nepřehlédnutelná díky většinou růžovým outfitům, i když na castingy České Miss, kde jako známá influencerka usedla již poněkolikáté v porotě, volila spíše tlumenější černou barvu. Vyzývavý dekolt vyzdvihující její přednosti si však neodpustila a tak byla zcela určitě nejvíce sexy porotkyní.

Moderátorka Štěpánka Duchková vzala na den plný krásy a módy svá dvojčata a bylo evidentní že si to její synové neskutečně užívali. Na první pohled se zamilovali do České Miss Michaely Habáňové a ani krásné modelky a soutěžící na mole jim nebyly úplně lhostejné.

A jaká by vlastně měla být nová Česká Miss? „Česká Miss je o kráse, charismatu, inteligenci. Není to jen soutěž fyzické krásy, ale komplexnosti, hledáme krásnou ženu, dívku, osobnost, která zaujme svojí jedinečností a originalitou a bude inspirovat druhé. Zároveň získá ohromné množství zkušeností, ty jí národní soutěž krásy Česká Miss může nabídnout. Už 6.dubna proběhne semifinále v hotelu Augustine v Praze, kdy se dozvíme, které dívky se stanou finalistkami soutěže a vyrazí na soustředění na jachtách v Chorvatsku,” doplnila Eva Čerešňáková.

Všechny semifinalistky budou od 20.3.zveřejněny na webových stránkách www.ceskamiss.cz a veřejnost může hlasovat a podpořit svoji favoritku. Ta, která získá v rámci online hlasování od 20.3. do 5.4.2018 nejvíce hlasů, získá jako bonus 10% navíc k získaným bodům na semifinále od porotců a tím se její šance na postup do finále zvyšují.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama