reklama

Objevte v sobě superhrdinu ve vědeckém parku!

reklama

Začátek října bude v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! věnován tématu superhrdinů. „Věříme, že každý z nás je v něčem skvělý, umí něco, co jiní neumějí. Byli bychom rádi, kdyby se naši návštěvníci pokusili tyto své superschopnosti společně s námi objevovat,“ říká Sven Dražan, manažer programu VIDA!

Na účastníky čeká jedinečný program. Pro ty, kteří rádi poměřují své síly, je v expozici centra hned několik vhodných exponátů – mohou si změřit výšku svého výskoku, postřeh, zorný úhel, čas, jak dlouho vydrží na balanční desce a další. Jaké to je být superhrdinou zažijí však návštěvníci i u jiných exponátů. „Mohou tu rozpoutat tornádo nebo vichřici, zahalit domy do husté mlhy, projet se na kole po laně nebo zmrazit vlastní stín,“ láká do VIDA! její ředitel.

Zcela jedinečnou součástí programu bude laserové bludiště nebo superhrdinské dílny. V sobotu na účastníky akce čeká možnost nakreslit si vlastního superhrdinu s Lukášem Fibrichem, tvůrcem kocoura Mourrisona z časopisu ABC, a komiks s Petrem Koplem, autorem Dechberoucího Zázraku. Na čtvrteční akci VIDA! After Dark: SUPERHEROES se zase chystá speciální science show. Na obě akce je možné přijít v kostýmu superhrdiny a získat tak poloviční vstupné.

VIDA! Superhrdinové
sobota 8. října, 10:00 – 18:00

Využijte jedinečné příležitosti setkat se tváří v tvář se Supermanem či Batmanem. Objevte superhrdinu sami v sobě! Otestujte své superschopnosti a porovnejte je s ostatními. Užijte si superhrdinské dílny, projděte laserovým bludištěm nebo si nakreslete vlastního superhrdinu s Lukášem Fibrichem, tvůrcem kocoura Mourrisona z ABC, nebo krátký komiks s Petrem Koplem, autorem Dechberoucího Zázraku. Přijďte v kostýmu a získejte 50% slevu na vstupné!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama