reklama

Očekávaná premiéra nové inscenace 420PEOPLE Královna víl

reklama

Renomovaný soubor současného tance 420PEOPLE slaví 10. rok existence novou autorskou choreografií. Královna víl / Fairy Queen vstoupí na repertoár 420PEOPLE premiérově 9. a 11. března ve 20 hod. v Experimentálním prostoru NoD v Dlouhé ulici v centru Prahy.

Královna víl (Fairy Queen) vychází z autentických osobních materiálů a reálných zkušeností účinkujících. Jak funguje láska, které stojí v cestě tisíce kilometrů? Jak pevné pouto mezi námi musí být, abychom toho druhého neztratili, i když jsme už tak dlouho necítili jeho vůni, nedrželi ho za ruku, ani se nemohli schovat do jeho náruče? Právě na tyto otázky Královna víl odpovídá. „Inscenaci bychom chtěli s láskou věnovat našim dětem, rodičům a partnerům, kterým začneme říkat, že je máme rádi, až ve chvíli, když už jsou od nás příliš daleko,“ vzkazují 420PEOPLE.

Projekt je výsledkem spolupráce souboru 420PEOPLE, Experimentálního prostoru NoD a hudebního uskupení Zabelov. Choreografie je dílem uměleckého šéfa souboru Václava Kuneše a tanečníků 420PEOPLE, účinkují: Zuzana Herényiová, Sabine Groenendijk / Šárka Bočková, Vojtěch Rak, Adam Sojka, Alexandr Volný & Zabelov Group – Jan Šikl a Roman Zabelov. Kostýmy navrhla Olo Křížová.

420PEOPLE zvou nejen na premiéru Královny víl, ale také na reprízu komponovaného večera s úspěšnými choreografiemi Václava Kuneše Wind-Up a Reen, které budou po delší době k vidění 21. března v 19.30 v prostoru Jatka78 v Praze-Holešovicích. A v červnu se příznivci špičkového tanečního souboru dočkají speciálního překvapení, které 420PEOPLE připravují ve spolupráci s Jatky78 a festivalem TANEC PRAHA.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama