reklama

Zpěvák Michal Hrůza chystá na přelomu května a června turné po českých a moravských zámcích

reklama

K letošní oslavě 20 let na hudební scéně a nové autorské desce si zpěvák Michal Hrůza se svojí Kapelou Hrůzy nadělí v květnu a červnu koncertní turné po českých a moravských zámcích. Večerní vystoupení v historických prostorách zámků Sychrov, Zbiroh, Valtice a Telč doplní bohatý odpolední program pro celé rodiny.

„Koncerty na zajímavých místech nás baví a památky jsou podle nás pro toto propojení přímo úžasné. Těšíme se na nádherná prostředí i zámeckou atmosféru. Je úžasné si na jediném místě zahrát a zároveň se osobně setkat a popovídat s lidmi, kteří dorazí,“ říká k připravované tour Michal Hrůza. Před dvaceti lety vyšlo první album, na kterém se autorsky podílel, a tak se letos rozhodl spojit příjemné s užitečným a uspořádat ojedinělou historicko-kulturní koncertní šňůru. „Na turné propojíme krásné prostředí našich zámků, zámeckých nádvoří a parků s výběrem písní, které lidem zahrajeme. Těšit se můžou na starší hity i pár nejnovějších skladeb,“ informuje Hrůza.

Koncertní tour s názvem Hrůza na zámku bude dosud největší v hudebních dějinách Michala Hrůzy a jeho kapely. Odstartuje 20. května na Státním zámku Sychrov v Českém ráji, 27. května se Michal Hrůza s kapelou představí fanouškům na západočeském zámku Zbiroh, 3. června na moravském Státním zámku Valtice a 17. června na Státním zámku Telč.

Začátek koncertu je v 19:30, areály zámků se ale otevřou už ve 14 hodin. Celé turné je koncipováno jako jednodenní zážitkově-hudební a zároveň kulturně-historická akce pro všechny generace. „Naše fanoušky chceme pozvat do nevšedního prostředí českých a moravských zámků, kde kromě hlavního bodu programu mohou vyrazit i na prohlídku zámku a poté si užít v zámeckém parku doprovodné aktivity pro celé rodiny,“ vysvětluje Michal Hrůza, který se svojí kapelou absolvoval už předloni úspěšné turné po divadelních scénách.

Večerní program bude vedle hlavního dvouhodinového koncertu Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy patřit také divadelnímu představení herce Tomáše Měcháčka. I to bude určeno jak dětskému, tak dospělému publiku. Během koncertu pak zazní všechny hity, které populárního a úspěšného zpěváky za 20 let kariéry proslavily – jako například Zakázané uvolnění, Bílá velryba, 1+1, Duše do vesmíru, Budu ti vyprávět, Zejtra mám, Pro Emu, Píseň Kovbojská nebo Napořád. Chybět nebudou ani skladby z nového alba.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama