„Očekávejte neočekávané,“ vzkazují organizátoři nejluxusnějšího Českého plesu

Přípravy Českého plesu, který je právem považován za jeden z nejluxusnějších plesů v Česku, vrcholí.  První ročník ohromil svou elegancí a největšími pěveckými hvězdami jako byli Karel Gott či Helena Vondráčková. Druhý pro hosty kromě bohatého programu a exkluzivních hvězd přichystal i výjimečný dárek v podobě luxusních polodrahokamových náramků od hollywoodského šperkaře Jannika Olandera pro každou účastnici plesu. A třetí ročník, který se uskuteční 1. února 2020? Ten opět slibuje večer plný noblesy, neopakovatelných zážitků a nečekaných překvapení.

Již třetí ročník Českého plesu se opět odehraje v okouzlujících secesních prostorách Obecního domu a jako roky předešlé má ambici být vrcholnou společenskou událostí sezóny. Neopakovatelný večer hostům nabídne nejen špičkové gastronomické delikatesy a program plný hvězd českého i zahraničního showbyznysu, ale opět i o něco navíc. „Budeme pokračovat v tradici a opět pro hosty chystáme překvapení. Program bude jako v předchozích ročnících vyladěn do posledního detailu, ať už jde o výzdobu, výjimečnost slavnostního menu nebo vystupující umělce, a hosté se mají opět na co těšit,“ říkají manželé Kateřina a Jiří Duškovi, organizátoři Českého plesu. A co si tedy pro hosty připravili? „Očekávejte i neočekávané,“ usmívá se Kateřina Dušková s tím, že hosté rozhodně zklamaní nebudou.

Program bude každopádně velkolepý. Při jeho přípravě organizátoři vsadili opět na hvězdy první velikosti. A tak se hosté mohou těšit na přední českou hudební stálici Hanu Zagorovou, na skupinu Olympic, finalistu britského X-Faktoru zpěváka Danyla Johnsona či BOOM!BAND Jiřího Dvořáka. Večerem pak již tradičně provede moderátor Jan Čenský. „S Českým plesem jsem spjatý od samého začátku. Je to srdeční záležitost, protože takové akce už se dneska nekonají. A jak se říká, že do třetice všeho dobrého, tak třetí ročník Českého plesu bude ještě lepší než ty předchozí. Bude výjimečný. Těšte se,“ láká Jan Čenský.

Český ples je jedinečná a výjimečná společenská událost. A právě pocit výjimečnosti bychom rádi přenesli i na naše hosty,“ doplňuje Kateřina Dušková. O všechny tak bude během celého večera hvězdně postaráno, každý stůl bude mít vlastní obsluhu, nalévat se bude prvotřídní víno, podávat se budou lahůdky dle posledních gastronomických trendů, a po tanci a zábavě budou moci hosté využít například i odvoz luxusními limuzínami.

Noblesní Český ples bude však nejen jedinečným večerem plným zážitků, ale tradičně pomůže i vybraným dobročinným projektům. „Pomáhat druhým je pro nás samozřejmé. Výtěžek z třetího ročníku Českého plesu bychom tak rádi rozdělili mezi konkrétní osoby, které finanční pomoc potřebují,“ říká Kateřina Dušková, pro kterou je charitativní aspekt Českého plesu podstatný. Mezi těmi, kterým výtěžek z dražby pomůže, je například i dvanáctiletý Marek, jenž trpí vzácným Locked-in syndromem (zazděný za živa) a se svým okolím se může dorozumívat pouze mrkáním. „Loni se nám podařilo získat úžasných 630 000 korun, proto charitativní dražbu zařadíme do výjimečného večera i tentokrát. Z reakcí hostů je totiž patrné, že se na našem plese nejen rádi baví, ale vřele podpoří i projekty, které mají smysl, “ uzavírá za organizátory plesu Kateřina Dušková.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno