reklama

Odhalená Olga Lounová a Jakub Kohák v obležení nahotinek

reklama

Jakub Ludvík se na své vernisáži pochlubil fotografiemi, na nichž originálním způsobem zachytil slavné osobnosti. „Je tam devadesát procent fotek nové tvorby a pak jsou tam i fotky, které miluju celý život. Je to uctění památky kamarádů, kteří už nejsou mezi námi a které jsem měl tu čest je fotit, uvedl Jakub Ludvík.

Mezi vystavenými kousky je i jeden snímek, při jehož focení se dokonce bál o svůj život! „Protože miluju zvířata a hlavně tygry, tak se nám podařilo u pana Berouska sehnat půlročního tygra a modelka Verunka Jiráková docela trpěla, protože od něj byla poškrábaná. Bylo to nebezpečné, protože když viděl ten blesk, tak se neustále oháněl. V areálu bylo spoustu dalších zvířat a ten tygr se rozeběhl a chtěl zaútočit na zebru. Ale na druhou stranu to pro mě byla obrovská inspirace,“ svěřil se Ludvík, kterého v poslední době nejvíc bavila spolupráce s Jakubem Kohákem.„Má tam představovat muže, který zplodil spoustu dětí, má tady šest dcer, které po něm chtějí jenom peníze. A on už je nemá, tak z toho má depresi. Akorát Kuba byl rozčílený z toho, že musel být vepředu a ty nahé holky byly za ním a nemohl se za nimi otočit,“ dodal fotograf s úsměvem.

Večerem provázela Olga Lounová, která se také nechala vyfotit s kytarou, která je sice výrazným prvkem, přesto víc pod ní vynikají její odhalené nohy a klín, který jakoby naznačoval, že si zpěvačka na focení nevzala spodní prádlo. „Jakub improvizuje a má takové bláznivé nápady, že člověka dostane do jiné polohy. Jakub má rád, když je na té fotce něco extravagantního a tohle je asi moje nejodvážnější fotka s kytarou. Mám tam totiž hodně odhalené dlouhé nohy,“ červenala se zpěvačka, která nejen moderovala, ale zazpívala i svou písničku Jsem optimista.

Dokonce prozradila, jaké úspěchy slaví se svou tvorbou za hranicemi. „Minulý týden jsme měli debut v americké hitparádě Billboard chart, kde jsme byli na 47 místě a byli jsme takzvaná horká střela. Teď je v jednání Londýn, kde jsem byla teď tři dny, takže tam teď taky projevili zájem o jednu písničku,“ řekla Lounová.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama