reklama

Online obchod s kvalitním skandinávským designem otevřel svůj showroom a obchod v Brně

reklama

Elegance a styl, kvalita a nadčasovost – to jsou priority manželů Katky a Michala Horákových, absolventů studií produktového designu, kteří před 2 lety založili online obchod DesignVille. Hlavním hnacím motorem byla láska k interiérovému, zejména skandinávskému designu, účelným formám a přírodním materiálům. Dva roky fungování úspěšného online obchodu daly vzniknout novému showroomu v Brně – Králově Poli, kde jsou k vidění a koupi vybrané designové skvosty prémiových skandinávských značek.

V prodejně najdete designový nábytek, svítidla a doplňky značek Muuto, Normann Copenhagen, Menu, HAY, &Tradition, Iittala či Design Letters, nechybí ani svítidla a designové žárovky značek Frama, Danlamp, Plumen, Decode nebo Velínský. Vyzkoušet můžete prvotřídní sedací soupravu Connect od Muuto, špičkový zvuk bezdrátových reproduktorů značky Vifa a desítky závěsných svítidel. Bestsellery jsou skladem hned v několika barvách, na výběr je i několik velikostí věšáků The Dots, táců Kaleido, misek Krenit nebo kultovních svícnů Kastehelmi. V nabídce jsou i různé odstíny populárních lamp E27 nebo Unfold, „lahvových“ mlýnků Bottle nebo ekologických plstěných košů Restore.

Skladové kousky – ať už svítidla, menší nábytek nebo doplňky – je možné na místě rovnou zakoupit, s výběrem větších nábytkových kusů na objednávku poradí zkušený personál.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama