reklama

Osobitá módní ikona French Connection zamířila do centra Chodov

reklama

Zákazníci Centra Chodov mají nově příležitost navštívit jediný butik britské módní značky French Connection v České republice. Její originální, individuální, hravé i sofistikované kolekce dokonale podtrhují styl všech osobností, které se nebojí vystoupit z davu. 


Butik v Centru Chodov sází na kombinaci, díky níž značka French Connection získala srdce módních milovníků po celém světe: perfektní kvalitu produktů, příznivé ceny a prvotřídní zákaznický servis. Kromě nejnovějších modelů pro jaro a léto bude již brzy na prodejně dostupná také ochutnávka kolekce podzim zima 2016. Populární britská značka French Connection je synonymem pro pánskou a dámskou módu, v níž se spojují elegance, odvážnost, rafinovanost a nezaměnitelný styl.

Seznámit se s ní osobně mohou čeští zákazníci v jediném butiku French Connection otevřeném před nedávnem v pražském Centru Chodov. K dispozici jim budou modely ze základní linie FRENCH CONNECTION, jež je typická svou čistotou a nadčasovostí, i z kolekce s lehce provokativním monogramem FCUK charakteristické svou odvážností a hravostí. Vedle vysoce kvalitních materiálů a dokonale padnoucích střihů se FRENCH CONNECTION vyznačuje i vlastními vzory látek používanými v jednotlivých sezónních kolekcích. Spolu s kousky pro jaro a léto se návštěvníci butiku FRENCH CONNECTION v Centru Chodov budou již brzy moci seznámit rovněž s trendy pro letošní podzim a zimu díky ochutnávce z připravované kolekce.

Příjemně překvapí také ceny sortimentu prodejny, které se shodují se zahraničními pobočkami, například v Německu či Velké Británii. „FRENCH CONNECTION oslovuje nezávislou a osobitou klientelu, milovníky originální, přitom nadčasové módy, která je pro ně prostředkem vyjádření vlastní osobnosti,“ řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov. „Věřím, že to návštěvníci našeho centra ocení a se sortimentem prodejny i službami, jež jsou u FRENCH CONNECTION vždy na špičkové úrovni, budou víc než spokojení.“

Butik FRENCH CONNECTION byl slavnostně otevřen 3. května. Příležitost přivítat značku v Centru Chodov si nenechali ujít ani VIP hosté jako herečka Andrea Kerestešová s partnerem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou, módní návrhář Lukáš Macháček, herečky Anna Linhartová, Anna Fialová, Ivana Jirešová a Kateřina Hrachovcová, zpěvačka Karolína Gudasová, modelky Jitka Nováčková a Andrea Verešová nebo operní diva Andrea Kalivodová. Prodejnu návštěvníci Centra Chodov najdou v 1. patře vedle pobočky Salamander.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama