reklama

Spolehněte se na dvakrát účinnější ochranu proti pocení

reklama

Zápach potu má podle výsledků posledního průzkumu značky Rexona velký vliv na to, co si o nás myslí okolí. 41 % z jeho respondentů při výběru nového partnera odradí právě nepříjemný odér. Řešením přitom může být pravidelné používání antiperspirantů, jež zabraňují pocení a vzniku zápachu.

Antiperspirant Rexona Maximum Protection je díky inovativní technologii TRIsolid dvakrát účinnější proti pocení1 a poskytuje pocit jistoty a svěžesti ve všech situacích až po dobu 48 hodin. Nyní na trh přichází i jeho další varianta – Rexona Maximum Protection Active Shield. Nový antiperspirant Rexona Maximum Protection Active Shield chrání před nepříjemným zápachem, který způsobují bakterie.

Zápach jako překážka v navázání vztahu

41 % Čechů v aktuálním průzkumu značky Rexona uvedlo, že pokud jde o faktory spojené se zevnějškem potenciálního partnera, největší překážkou při jeho výběru se stává zápach potu. Ve větší míře to platí u žen (51 %), muže pak odradí nelibý odér ve 33 % případů.

Antiperspiranty Rexona Maximum Protection ochrání ve všech situacích

Výsledky průzkumu prokázaly, že zápach působí na okolí negativně. Proto je vhodné jej co nejvíce eliminovat – například pravidelným používáním antiperspirantu. Skvělým pomocníkem může být antiperspirační krém Rexona Maximum Protection poskytující díky inovativní technologii TRIsolidTM dvojnásobně účinnější ochranu proti pocení1. Podle výzkumu se lidé nejvíce potí při sportu (49 %), ale také pří stresových situacích, jež nás mohou během dne potkat (21 %), nebo v práci (11 %). Na antiperspirant Rexona Maximum Protection, který poskytuje ochranu až po dobu 48 hodin, se přitom lze spolehnout v každé situaci.

Zajímavá novinka

Portfolio Rexona Maximum Protection se nyní rozrůstá o novinku pro ženy, antiperspirant Rexona Maximum Protection Active Shield. Tento antiperspirant chrání proti nepříjemnému zápachu, který způsobují bakterie, navíc díky svému složení pomáhá jejich množství eliminovat. Antiperspirat Rexona Maximum Protection Active Shield je charakteristický svojí svěží vůní, jíž dominují jiskřivé tóny citrusových plodů, zeleného listí a bobulovitého ovoce doplněné o elegantní základ s příměsí jantaru, pižma a santalového dřeva. Stejně jako všechny antiperspiranty z řady Rexona Maximum Protection i Rexona Maximum Protection Active Shield poskytuje dvojnásobně účinnější ochranu proti pocení1, a to až po dobu 48 hodin. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 159,90 Kč (45 ml).

Nabídka dále zahrnuje 5 oblíbených dámských variant Rexona Maximum Protection: Clean Scent, Everyday Fresh, Sensitive Dry, Confidence a Stress Control a Clean Scent verzi pro muže. Všechny antiperspiranty Rexona Maximum Protection se prodávají za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 159,90 Kč (45 ml).

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama