reklama

Unikátní orientální lampy Zenza v DONATE

reklama

Žhavé letní noci, příjemně uvolněná nálada, vůně kávy s kardamomem, pestré barvy, všudypřítomný zvuk cikád… Podlehnout mystické atmosféře Orientu můžete i bez dlouhého a únavného cestování, doma či v kanceláři. Stačí ozdobit interiér svítidly Zenza, inspirovanými tradičními orientálními dekory. Mimořádný výběr nabízí česká rodinná firma DONATE ve svém showroomu ve Velkých Popovicích u Prahy.

Světově proslulá holandská značka Zenza, atraktivní formou propojující prastaré techniky s moderním designem, úspěšně vstoupila na trh v roce 1993. Nástěnné lampy, stolní lampičky, stropní svítidla různých velikostí a tvarů vznikají v řemeslých dílnách v Egyptě z postříbřené mosazi, původní metodou filigránu. Každý kus je jedinečným, ručně vyráběným originálem vyprávějícím vlastní příběh… Stačí jen lampu rozsvítit a sledovat fantastické obrazce, které na zdech a stropu místnosti vytvářejí perforovaná, různě tvarovaná kovová stínítka.

Svítidla Zenza navrhují uznávaní designéři, jejich čisté tvary lze snadno zakomponovat i do moderních interiérů. Záleží jen na vás, zda některou z elegantních lamp Zenza zútulníte obývací pokoj, ložnici, jídelnu, pracovnu či kancelář.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama