reklama

Operní zpěvačka Michaela Gemrotová se chystá do plavek! Letos si po letech užije zaslouženou dovolenou s přítelem.

reklama

Hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová po letech plánuje léto plné odpočinku. S přítelem stráví chvíle nerušeného klidu romantickou plavbou na jachtě mezi ostrovy Jaderského moře.

Aby se cítila v plavkách co nejlépe, rozhodla se podstoupit tzv. Coolsculpting, moderní novou formu kryolipolýzy, dosud nejúčinnější bezbolestnou liposukci boků zmražením. „Ikdyž zatím nemám s ukládáním nadbytečných tukových polštářů extra problémy, rozhodla jsem se před příchodem léta vytvarovat si postavu bez bolesti a následné rekonvalescence, kterou si kvůli pracovnímu vytížení nemohu dovolit. Nová redukce tukových buněk zmražením byla ideálním řešením,“ uvedla Michaela, která zákrok přirovnala k příjemné relaxaci a prozradila, že se na něj dokonce i těšila!

Coolsculpting, nová moderní forma kryolipolýzy, neboli liposukce zmražením, je dosud nejúčinnější bezbolestná liposukce schválená nejpřísnějším úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů – americkou FDA. Účinek je trvalý a při správné indikaci srovnatelný s klasickou liposukcí, ovšem bez operace, a s tím související bolestí a dlouhou rekonvalescencí.

Na Klinice YES VISAGE ji provádí MUDr. Pavel Boček, který upozorňuje na velký rozdíl kvality v nabídkách slevových portálů a různých salonů krásy, a také na přístroje, které mají s metodou Coolsculpting pramálo společného. „Na Klinice YES VISAGE používáme mezinárodně certifikovaný přístoj, který má všechny certifikace účinnosti a bezpečnosti, vše probíhá pod pečlivým dohledem odborníků. Pouze takový přístroj zaručí bezpečnou a úspěšnou kryolipolýzu. Výhodou je, že klient není zatížen narkózou a může téměř ihned sportovat. Výrobce zaručuje postupné zničení 25 % tukových buněk, které si organismus pomocí imunologických procesů sám odklidí s nulovou zátěží organismu,“ uvedl MUDr. Boček.

A co na to sama muzikálová hvězda? „Moc se mi líbí pohodová atmosféra a profesionální přístup personálu kliniky. Pan doktor Boček je velmi vstřícný, vše mi s úsměvem vysvětlil, takže se všechny obavy ihned rozplynuly. Samotný zákrok trval asi dvě hodiny, cítila jsem jen drobné brnění v místě odsávání,“ svěřila se Míša. Pro tuto metodu se rozhodla zejména z důvodu téměř nulové rekonvalescence, přesto, že plánuje odpočinek, čeká ji také řada povinností. „Den po příletu z dovolené odlétám na hudební festival do Běloruska, kde budu v rámci pěvecké soutěže reprezentovat Českou republiku. Na konci srpna mě čeká festival vážné hudby ve francouzsdkém Nice. Proto potřebuji být v plné kondici.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama