reklama

Myslivcová v pánském magazínu! Jak se vám líbí?

reklama

Její kariéra nabírá raketových rozměrů! DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) začíná být v českém showbyznysu docela slušně zabydlená. Její profil na sociální síti sleduje přes 100 tisíc fanoušků, její nejlepší video vidělo přes 50 milionů divaků. Michal David pro ni napsal hit, teď se k němu dodělává videoklip. A údajně v nejbližších dnech zveřejní klip se songem, ke kterému sama napsala text. Dostává jednu nabídku na reklamní spoty za druhou. Holky, to je přeci pecka, ne?

Důležité je mít štěstí a potkat ty správné lidi, o tom není sporu. Ale možná ještě důležitější jít tomu štěstíčku naproti. Když sedíte doma s rukama v klíně, těžko něco dokážete. „Mám své sny, které si snažím plnit. Není to hned, ale jde to. Jsem ráda, že mi hodně dívek píše, že jsem je inspirovala a chtějí být jako já,“ usmívá se česká Barbie, kterou si na své stránky vybral i časopis Playboy. Lokalitou se stala klinika krásy Petra Clinic, Dominiku tak před objektivem fotografa Filip Matušinského doplnila i její majitelka Petra Řehořková.

Uvidíme, jaká bude další meta, které Dominika dosáhne. Spekuluje se, že by měla mít v jedné televizi vlastní show. Což by pro její fanynky bylo něco jako předčasné Vánoce a televize by si mnula ruce nad super sledovaností. Na druhou stranu, asi by šlo o logické vyústění jejích aktivit. Růžové studio, růžová Barbie, růžové kamery atd. Vidíme to v živých barvách. A nebojte se, růžovou televizi si kupovat nemusíte…

 Foto: Filip Matušinský

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama