reklama

Je krásná, je mladá a je matkou…Modeling je opravdu tvrdá řehole!

reklama

Řeč je o ROMANĚ PAVELKOVÉ, která svého času, tedy přesněji v roce 2005 vyhrála soutěž Miss Královéhradeckého kraje a o rok později získala titul Miss Východní Čechy. Do finálové Miss České Republiky se probojovala v roce 2008, na vítězství ale nedosáhla. Jako majitelka Agentury NEJ se v současné době věnuje podnikání, modelingu, ale hlavně svému sedmiměsíčnímu synovi. Né, nebojte nebudu se ptát, jak to zvládá za plotnou a co vaří manželovi…

V první řadě by mne zajímalo, co se změnilo v ložnici s příchodem potomka?
Tak tomu říkám začít od podlahy :D…. No, řekla bych, že začátek byl docela krušný. V době kojení a neustálého nedostatku spánku bere žena ložnici opravu jen jako místo, kam si jde na pár desítek minut odpočinout, než se o slovo přihlásí miminko. Díky bohu nic netrvá věčně. Nejhorší byly asi první tři měsíce, pak jsme už našla i nějaký ten čas na manžela.

Na co by rozhodně ve svém životě chtěla zapomenout?
Ačkoliv jsem prožila několik negativních zkušeností, na které nerada vzpomínám, asi bych žádnou z nich nechtěla zapomenout a to proto, že mě ponaučily a posunuly v životě dál.

Měříš 171 cm a pyšníš se mírami 89-60-88. To je jistě velké lákadlo pro muže. Dostáváš nabídky na kávu, na večeři, nebo ještě na něco víc i v tuto chvíli, když už jsi vdaná?
Ano, dostávám. Většinou to je na kávu, oběd, nebo večeři. I když návrh na dovolenou, nebo výlet spojený s nakupováním, tu také byl. Hlavu si z toho rozhodně nedělám. Nabídku slušně odmítnu a beru ji jako kompliment, že ve 32 letech a po dítěti ještě nevypadám tak zle :D.

Pracovala jsi u několika modelingových agentur a stále jsi vyhledávanou modelkou. Co bys poradila mladým dívkám, které se chtějí modelingem živit?
Nikdo si to neuvědomuje, ale je to tvrdá řehole. Konkurence je veliká, málo pracovních příležitostí a mono nástrah, které člověku mohou zničit život. Proto bych slečnám poradila, aby si vždy všechno dobře rozmyslely, zůstaly sami sebou a hlavně pevně nohama na zemi.

Mimo jiné jsi nafotila i sérii lehce erotických fotografií, které byly publikovány v prestižním pánském časopisu Playboy. Jak na tuto dobu vzpomínáš?
Fotografií, které jsem nafotila pro časopis Playboy, nelituji. Myslím, že byly pěkné a vkusné. Ta nejvíce odhalená je ve spodním dílu plavek a prsa si držím rukama, takže nic extra odvážného. Celkově to byla fajn doba. Tehdy jsem studovala a ve volném čase jsem se věnovala především modelingu, večírkům, cestování, no prostě to byly super časy.

Vím, že se také občas zahraješ golf, důkazem je společná fotografie z Darovanského dvora s někdejšími fotbalisty Plzně Procházkou a Horváthem. Dostaneš se ještě někdy na hřiště?
Ano, jelikož organizuji golfové turnaje, tak jsem každý víkend od května do září na golfovém hřišti. Bohužel tak často si nezahraji, jelikož tam mám jiné povinnosti, ale i tak si čas na golf alespoň jednou týdně najdu.

 

Rychlokvíz 

Jaká jídla máš ráda?
Sushi, tatarák, bramborovou kaši, telecí maso, kyselo z králíka

Co preferuješ v módě?
Do práce elegantní oblečení. Ve volném čase volím sportovní eleganci.

Kolik času věnuješ nakupování?
V současné době moc ne, protože s Maxíkem se to nedá, ale nakupování miluji. Klidně bych nakupovala od rána do večera.

Nějaké žvotní motto?
Nikdy se nevzdávej a jdi si za svým cílem!

Jací se ti líbí muži?
Inteligentní, vtipní, mužní, společenští, schopní a hlavně spolehliví

Je něco, co bys na sobě změnila?
Asi moji věčnou naivitu.

Oblíbený parfém?
Dior Miss Cherie, Armani Code, Gucci Guilty, Paco rabanne lady milion

Co bys chtěla v životě dokázat?
Chtěla bych mít spokojenou, šťastnou, harmonickou rodinu. Práci, která mě baví a naplňuje. Vybudovat ze své Agentury NEJ prosperující společnost, kterou budu moc předat svým dětem.

Foto: Herminapress, archiv

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama