reklama

Překvapení pro Sabinu Laurinovou

reklama

V prvním dubnovém týdnu oslavila své narozeniny herečka, moderátorka a dabérka Sabina Laurinová. Ve svém nabitém programu se občas snaží najít chvilku i pro sebe, a tak se vydala na návštěvu kliniky krásy na pražském Andělu, která si ji již před rokem vybrala jako svoji tvář. Z původně plánovaného odpočinku a relaxu se vyvinula oslava narozenin, kterou pro Sabinu přichystali přímo na klinice. Nechyběly samozřejmě květiny, šampaňské ani chlebíčky, takovou příležitost jsme nemohli propásnout, takže jsme Sabinu pro vás vyzpovídali.

Sabina zvládá plnit spoustu rolí – žena, máma, herečka, moderátorka – a přesto vypadá skvěle. Zajímalo nás, jak o sebe pečuje?
„Kéž by se nám v životě a v dnešním světě podařilo udržet si v sobě harmonii a vyrovnanost. To je ten pravý recept na krásu,“ říká Sabina Laurinová a dodává: „Snažím se to aspoň v rámci možností kompenzovat humorem, pozitivním nadhledem, radostí z dětí, z práce, radostí z maličkostí a uvědomovat si, že vše, co máme, či nemáme v danou chvíli, je vlastně dar. Bonusem je pro mě třeba návštěva u kadeřnice nebo posezení a trochu relaxu na Klinice krásy Anděl, se kterou už přes rok spolupracujeme. To je opravdová oáza klidu, laskavosti a hýčkání.“

Při oslavě narozenin se nabízí také otázka věku, jak se na toto téma dívá Sabina Laurinová?
„Věk každého z nás spíš většinou řeší ti druzí. Ale je to jediná spravedlnost, že každému čas ubíhá stejně. I když věk je relativní. Každý věk přináší něco hezkého, milého i nepříjemného.“ A vrásky? Ty si ze svého věku Sabina rozhodně nedělá: „Snažím se s nimi zatím domluvit po dobrém,“ směje se Sabina a dodává: „Ještě vyhrávám, protože botox či jiné výplně jsou mi cizí. Nevyzkoušela jsem je a myslím si, že herečkám k životu a výrazu prostě přirozenost sluší.“

Sabina strávila příjemné odpoledne na pražském Andělu při nečekané narozeninové oslavě. Jak ale ona sama plánuje strávit svoje narozeniny?
„Většinou slavím narozeniny prací, ale asi nejradši jsem přece jen ten inkriminovaný den se svojí rodinou a dětmi doma. Dcery mají oslavy radši než já.“

Sabina má mimo jiné přednosti také krásnou, štíhlou figuru. Zajímalo nás, jestli pro její udržení musí něco dělat. A co nám prozradila?
„Svoji výšku a štíhlost považuji za dar od rodičů. Ale také mám hodně pohybu v divadle a s dětmi. Když přestávám mít ze sebe radost a začínám si být nepodobná, musím v pohybu zabrat o trochu víc a také se na čas přestávám rozmazlovat čokoládou,“ přiznává a dále prozrazuje: „Nemám ale v lásce posilovny, snažím se cvičit lehce doma. Nemyslím si, že diety někdy člověka udělaly šťastným. Tělo si vždy řekne, co potřebuje, a mně se vždy vyplatilo řídit se pořekadlem „všeho s mírou“.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama