reklama

Venku je ošklivo, nám to ale nevadí! Který aquapark je u nás nejzábavnější?

reklama

Ruku nahoru, kdo si myslel, že ve druhé polovině dubna už bude chodit v kraťasech a vyhřívat se na sluníčku. No, mysleli jsme to. I my jsme podlehli volání jara. Jenomže člověk míní a počasí mění. Nicméně není třeba zoufat, protože máme co? Přeci super aquaparky!

Česká republika je sice relativně malá zemička, přesto se v ní dá vymýšlet spoustu zábavných věcí. A co tu není, našinec si brzy vymyslí. Co se týká aquaparků, tak ani zde nezůstáváme nijak pozadu. Určitě je z čeho vybírat. A nás zajímá, který takový areál je podle vás nejzábavnější? Vybrali jsme jich pět, které by si podle nás zasloužily návštěvu. Ale vyhrát může jen jeden. Rozhodněte tedy v anketě, protože hlas lidu…

Aquapalace Praha
Vodní svět, saunový svět, fitko, wellness, spa a další zábavu. To vše nabízí areál v obchodní zóně Průhonice – Čestlice. Kdo by chtěl zůstat a užívat si déle, může se ubytovat ve čtyřhvězdičkovém hotelu. V aquapalace najdete tři úžasné prostory, pojmenované Palác pokladů, SPG Palác dobrodružství a Coca-cola Palác relaxu. Už samotné názvy paláců napovídají, jaké zážitky vás v každém z nich čekají. Dáváte-li však přednost modré obloze nad hlavou, mají pro vás i atraktivní venkovní zónu. Atrakcí a lákadel je tolik, že na úctyhodné ploše 9150 m²si každý najde to své. Od malých plaváčků, přes teenagery a rodiče až po babičky. Vypadá to jako ráj. Budete hlasovat pro Aquapalace Praha?

Aqualand Moravia
Nejdelší skluzavka zde má 29 metrů a ne náhodou se jmenuje Kamikadze. Vaši božskou odvahu a superrychlý vítr ve vlasech budou ostatní obdivovat, zatímco posvištíte z výšky třináct metrů. A kdo nebude mít dost, může zkusit další skluzavku ve tvaru U rampy nebo rovnýma nohama skočit do kráteru sopky. Vzkoušet můžete i divokou řeku nebo jízdu na člunu ve dvou. Až toho budete mít dost nebo „odložíte“ děti do bazénu, ideálním řešením je wellness nebo masáže. Ani zde není problém pobyt prodloužit v hotelu. Tak co, je toto váš favorit?

Aquapark Uherské Hradiště
Skvělé místo pro vodní radovánky, plavání a relaxaci.
Najdete zde atraktivní tobogány, plavecké a zábavní bazény a vyhřívaný bazén pod širým nebem. Vodními atrakcemi zábavního bazénu jsou divoká řeka, houpací bazének, masážní lavice, dnové perličky, vodní chrliče, vodní číšea dva whirlpooly. Venkovní nerezový bazén s nejteplejší vodou v našem areálu. Po setmění, zejména v zimním období, máte zaručeno koupání pod hvězdami. Masážní lavice a dnové perličky umožňují dokonalý požitek z koupání. Bazének je určen nejmenším dětem. Pobavit se můžou pod vodním hřibem, s prskající žábou nebo vodním chrličem. Zábavnou jízdu si užijí na nové skluzavce „SLON“. Plavecký 25m bazén pro vášnivé plavce, oddechové plavání,  ale také pro výuku začínajících plavců. K dispozici je 8 plaveckých drah. Co vy na to, vyrazili byste?

Centrum Babylon Liberec
Přijďte si užít zábavu do nově zrekonstruovaného Aquaparku ve stylu příběhů Julese Verna. Rázem se tak ocitnete v malebném přímořském městečku s vysokým majákem, ze kterého to je už jen pár kroků do tajuplného mořského světa pod vodní hladinou plného nejrůznějších mořských živočichů a korálů, kde si chobotnice střeží svůj poklad. Užijte si den plný zábavy i relaxace. V příjemném prostředí přímořského městečka si můžete užít atrakce na vodní hladině jako aquaroller. Pokud Vás přepadne únava, není nic lepšího než využít služeb zkušeného maséra . Využít můžete parádní wellness a samozřejmě i služby hotelu. Dáte svůj hlas právě Liberci?

[yop_poll id=“7″]

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama