reklama

Osobní kouč ve vašem mobilu, to nabízí nová alikace I-app.eu

reklama

Doba se zrychluje, technický pokrok jde nezadržitelně kupředu a s tím souvisí nejen rozvoj mobilních telefonů, které jsou generaci od generace propracovanější, ale i aplikací, díky nimž jsou smartphony naším každodenním pomocníkem v mnoha směrech. Žijeme v uspěchané době, kdy se tak soustředíme na každodenní shon a starosti, že zapomínáme být jednoduše šťastní.

Nebo naopak šťastní být chceme tak moc, že už vlastně nevíme, jak vysněných cílů dosáhnout. Často si pak člověk pokládá otázku, jak z toho ven? Vždy pomůže utřídění myšlenek a nalezení správného směru, což je kolikrát náročné udělat bez pomoci někoho druhého. V ideálním případě pak s pomocí osobního kouče, na kterého ale často nezbývá čas ani peníze. Řešení existuje a je jím osobní kouč, kterého máte vždy při sobě v podobě aplikace přímo ve vašem mobilu.

Po 2 letech tvrdé práce, výzkumu a různých testovacích verzích, přichází na trh inovativní aplikace i-app. Inovativní proto, že pomáhá s motivací a osobním rozvojem rychle, efektivně a s minimální časovou náročností, což dnes ocení většina z nás. Krom toho je I-App nástroj, který Vám pomůže i se vztahy, kariérním růstem a dalšími tématy přímo souvisejícími s lidským bytím.

Autorka aplikace Denisa Saileach, která má s koučingem sebe i ostatních letité o aplikaci říká: „ Naším cílem je abyste si v dnešním zběsilém tempu našli denně 15minut ráno a 15 minut večer jen pro sebe. Pustili si třeba nějakou oblíbenou hudbu, nachystali něco dobrého na jídlo a pomoci našich vět a citátu, které Vám denně budou chodit formou zpráv přímo do Vašeho telefonu, abyste si uvědomili, co vlastně od života chcete, co Vás naplňuje, a začali s námi dělat malé krůčky k dosažení tohoto cíle. My Vám ukážeme cestu, ale vkročit na ní a kráčet po ní musíte už jen a jen Vy sami.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama