reklama

Dcera Evy Čížkovské se za jizvu na stehně stydí. Na moderování přehlídky si ale troufá

reklama

Herečka Eva Čížkovská (52) je s dcerou Adélou Jelínkovou (21) sehraná parta, které to klape jak doma, tak na podiu. Toho využila jejich společná kamarádka Tereza Sabáčková a pro velkou přehlídku, která se koná na Žofíně 20. února 2018, nabídla matce a dceři společnou moderaci této exkluzivní akce. Ještě před tím však obě dámy využily služeb kosmetického studia a estetické kliniky Beauty Body Clinic na pražských Hájích.

Jindy rázná a bezprostřední Adéla se však najednou začala ostýchat a pak na sebe práskla: „Já nemůžu kázat nohy. Mám na stehně opravdu ošklivou jizvu. Před čtyřmi lety jsem musela podstoupit operaci kyčle, protože jsem měla ze sportu odchlíplou chrupavku a poraněný sval. Kyčel mi dal skvělý pan doktor dohromady, ale přihlížející medici se na mně vyřádili. Učili se na mně šít a tak jizvy nevypadají právě nejlíp,“ uvedla Adélka.

Majitelka Beauty Body Clinic Judita Halvová ji však uklidnila, že si s jizvami na klinice hravě poradí a Adéla bude mít stehno opět jako modelka. A mezi modelkami se Adéla rozhodně neztratí, protože už v jedenácti letech brázdila s maminkou módní mola a předváděly dětskou módu. Při škole pak pracovala jako redaktorka v televizi a to už je jen krůček na moderátorský post.

„Abych moderovala společně s mámou, to napadlo maminku Terezy Sabáčkové, pro kterou už máma moderovala a já chodila jako manekýnka. Pak jsme si spolu střihli pár přehlídek, no a teď je z toho Žofín. Prostě raketa,“ libovala si Adéla a přiznala, že od maminky žádné hodiny moderování nebrala. „S mámou to doma moc neprobíráme. Já studuji sociální a mediální komunikaci a tam mi hodně pomohl jeden můj profesor, no a pak ta reportérská práce, to je taky velká škola. V podstatě kvůli práci a studiu jsem ukončila i svoji kariéru trenérky krasobruslení, i když k trénování malých dětí bych se chtěla někdy vrátit.“

Majitelka Beauty Body Clinic Judita Halvová doporučila holkám ošetření pleti laserovou metodou, která omlazuje a zároveň regeneruje pokožku. Pak si ještě Eva i Adéla vysnily nastřelení náušnic, což pro kliniku také není problém. „Některé věci děláme s dcerou stejně, abychom měly něco společného. Jen do tetování bych nešla,“ smála se Eva Čížkovská, která si i ve svých letech udržuje záviděníhodnou figuru.

„Mám velikost 36-38, jsem spokojená, ale není to opravdu zadarmo. Několikrát v týdnu chodím cvičit ke kamarádce do Vacu Opatov a ta mě opravdu honí. Pak ještě jednou týdně si dám paddle jógu, to je také fajn. A je jasné, že už také nemohu jíst, to co bych chtěla, i když jím a vařím velice ráda. Prostě nelenoším a hlídám se,“ uvedla herečka Eva Čížkovská, která hraje v primáckém seriálu Ohnivý kuře a Modrý kód, učí děti, moderuje, chystá kurzy rétoriky a připravuje se červnovou premiéru zájezdové komedie Drahá legrace, kterou Divadelní agentura Harlekýn uvede v Divadle U Hasičů a pak po celé republice.

Teď se ale Eva Čížkovská plně soustředí na blížící se módní přehlídku „Všechny tváře vody“ módní návrhářky Terezy Sabáčkové, kterou bude v úterý 20. února s dcerou Adélou moderovat.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama