reklama

Osobnosti jihočeského sportu fotili kalendář pro charitu

reklama

V produkci Agentury Verona vzniká pátý ročník charitativního kalendáře Power of breath 2017. Cílem je představit významné sportovní osobnosti se vztahem k jižním Čechám a ziskem z prodeje pomoci občanskému sdružení Haima podporující oddělení dětské onkologie.

Autorem se stal sportovní fotograf Jiří Šimeček a těšit se můžete třeba na fotbalistu Jana Kollera, krasobruslaře Tomáše Vernera nebo hokejistu Aleše Kotalíka. Křest kalendáře se koná 10. prosince v Nákupní galerii Dvořák v Českých Budějovicích. Koupí vstupenky v ceně 250 Kč hosté získají kalendář a můžou se těšit na setkání se sportovci nebo na módní show.

Českobudějovická Agentura Verona se každoročně pyšní kalendářem, jehož ústředním tématem je vnitřní síla člověka vybízející k vůli bojovat. Oslovené tváře jsou bojovníci z různých sportovních odvětví a mají vždy vztah k jižním Čechám. Pro letošní ročník je hvězdou kalendáře špičkový fotbalista Jan Koller, dále plavec Arny Petráček, který je držitelem zlaté medaile z paralympiády v Riu, skokan na lyžích Jan Matura, krasobruslař Tomáš Verner, Martin Michek za motocross, Jindřich Vácha za karting, tenista Lukáš Dlouhý, hokejista Václav Nedorost či Aleš Kotalík a další. „Pomáhat potřebným je důležité, a proto si na tento projekt vždy moc rád udělám čas,“ říká historicky nejlepší střelec naší fotbalové reprezentace Jan Koller. „Power of breath fotím pátým rokem a pracuje na něm skvělý tým lidí což je o důvod více vracet se do mého rodiště,“ usmívá se Koller, který se z Monaca stále vrací hrát fotbal za Smetanovu Lhotu, kde se narodil a s fotbalem také začínal.

Ze vzniklých fotografií Jiřího Šimečka je vytvořen barevný A3 kalendář, který tiskárna Inpress zajistila zdarma. Zisk z prodeje a z dražby fotografií bude věnován občanskému sdružení Haima České Budějovice, které pomáhá dětem s onemocněním krvetvorby nebo s hematoonkologickým onemocněním. „Z Jižních Čech pochází řada významných osobností ze světa sportu a tak vznikla myšlenka vytvořit projekt Power of breath a pomoci dobré věci,“ říká Veronika Poláková z Agentury Verona.

Křest proběhne dne 10. prosince ve 20:00 v Nákupní galerii Dvořák na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. V rámci programu se kromě slavnostního předání šeku můžete těšit na osobní setkání s některými sportovci z kalendáře, ale hosté by si neměli nechat ujít také módní přehlídku předních značek. Organizátorka Veronika Poláková zajistila také pěvecké a hudební vystoupení herců z Jihočeského divadla v čele s Terezou Vítů, ale i taneční vystoupení NG Dance crew. Jedinečnou možnost budou mít obdivovatelé sportovců z kalendáře, jejichž fotoobrazy se na akci budou dražit.

Rolí kmotrů kalendáře se zhostí finalistka České Miss 2010, modelka Kateřina Votavová a „zlatý“ Arnošt Petráček. Večerem provede moderátorka z Rádia Kiss Jižní Čechy Adéla Jirkalová. Vstupenky jsou k dispozici v síti CBsystem a cena je pouhých 250 Kč a hosté získají zdarma na akci rovněž kalendář. Power of breath 2017 vychází v limitované edici, ale na místě bude také k zakoupení. 

Partnerem projektu Power of breath 2017 je Carmen Clinic. Dámy Iveta Plemlová a Marcela Vazačová spojily křest kalendáře s otevřením salonu a hostům připraví ochutnávku doplňků stravy pro sportovce. Déle zmiňovaná Tiskárna Inpress, které patří obrovské poděkování za tisk kalendářů. Partnery jsou také Kamaro oil, BMW MNC Group s.r.o., McDonald, Nákupní galerie Dvořák a Café Dvořák, Roosevelt Fashion store, Replay, Pandora, Gerry Weber, Domácí péče Třeboň, HC Motor, SK Dynamo, VK Jihostroj, Heaven Gym, restaurace Kozlovna U Plechandy, Galerie moravských vín, Atlant cz a Best café.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama