reklama

Pár týdnů po porodu se Míša Tomešová vrátila na jeviště

reklama

Koncem února porodila syna Kristiána a včera se vrátila na prkna, co znamenají svět, přesněji na svou téměř domovskou scénu, do Divadla Kalich. Loni v říjnu si tu Míša Tomešová naposledy zahrála a zazpívala v muzikálu Atlantida a do stejného představení se i vrátila.

„Končila jsem Atlantidou a Atlantidou po porodu také zase začínám. Je to hezká symbolika. Jsem ráda, že naskakuji zrovna do tohohle představení, protože ho mám ještě v živé paměti, a to stýskání po divadle tedy netrvalo moc dlouho,“ nechala se slyšet Míša. Její návrat byl momentálně spíše výjimečný. Jak uvedla v Atlantidě vypomohla, protože její původní alternantka měla jiné povinnosti.

„Není to tak, že bych naskočila rovnou do práce, naplno se do divadelního kolotoče zapojím po mateřské, ale uvítala jsem tuhle příležitost. Upřímně, já jsem vždycky chtěla být aktivní matka a ne taková ta, která je zavřená doma a je závislá jen na dítěti. Kristiánek je šťastný prcek, je plně kojený, krásně přibývá na váze, má o kilo víc, než při porodu, což je docela dost. Je takovej tlusťoučkej, prostě náš mazánek. Myslím si, že když budu hrát jednou za dva týdny bude to pro oba krásně zdravá míra. Pohlídá nám malého moje maminka, která ho moc miluje a vždycky, když je u nás o víkendu, tak mi ho ani nechce půjčit na kojení. Takže si ho užívá. Mlíčko moje tam má, já jeho nedostatkem opravdu netrpím. Myslím si, že není problém, abych si na chvíli odskočila do divadla. Kdyby byl, pak řešení se vždycky najde. Rodina je a bude má priorita,“ vysvětlila herečka a zpěvačka.

Míša má oporu i v manželu Romanovi, který pomáhá, seč mu síly a čas stačí. „Jeho funkce je momentálně přinášet domů peníze. A také jídlo, jako tomu bylo už v pravěku, ale když má volno, tak je tátou na svém místě. Koupe, přebaluje, uspává malého, vypráví mu pohádky a řekla bych, že lepšího tátu si Kristiánek nemohl přát. A jestli mu pořídíme sourozence? To se uvidí. Já i Roman máme velkou rodinu, takže asi u jednoho potomka nezůstane,“ dodala Míša Tomešová.

Ne asi, ale určitě nezůstane Kristián jedináčkem. To kategoricky uvedl na pravou míru manžel a taťka Roman. „Nechci předbíhat, ale brášku nebo sestřičku bychom ještě Kristiánovi pořídili. Ne hned, ovšem za pět šest let by to bylo reálné. Jsme na výchovu dva a pak pomáhají i rodiče. Pokud mám čas velice rád koupu a nejen sebe, zvládám i přebalování, a když mi to jde u jednoho děcka, rád to zvládnu i u dalšího. Takže ano, syn jedináčkem rozhodně nezůstane,“ prozradil Roman Tomeš. A protože končila přestávka, a diváci se třásli na to, jak Atlantida skončí, odebral se s manželkou a hereckopěveckými kolegy opět na jeviště.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama