reklama

Marta naposledy. A opravdu!

reklama

Už jí nic a nikdo nepřemluví, aby pokračovala ve své pěvecké kariéře. Marta Kubišová je stoprocentně rozhodnuta, že končí. Na rozloučenou se svými příznivci se představí na šesti koncertech s názvem Marta naposledy, které začnou 8. října v Brně, budou pokračovat v Sedlčanech, Chomutově, Hořovicích, Varnsdorfu a vyvrcholení proběhne v jejím rodišti, Českých Budějovicích, přesně v den, kdy oslaví své pětasedmdesátiny, tedy 1. listopadu 2017.

Doprovázet jí bude skupina Petra Maláska „Skutečně skončím touhle poslední koncertní šňůrou. Moje rozhodnutí nezmění ani nominace na zpěvačku roku při udílení Cen anděl. Jedním z důvodů je i můj zdravotní stav a pak si dopřeji odpočinek, a to pořádný. Chtěla bych napsat knížku, takovou autobiografii o tom, jakými situacemi jsem si prošla v životě. Ale ne hned. Teď v tomhle současném fofru to zatím nejde. Až bude klid a skončí shon, tak to bude ta vhodná chvíle na psaní,“ řekla Marta Kubišová, kterou jsme zastihli v Supraphon Musicpointu, kde převzala Zlatou desku za album Marta Kubišová Soul, které vyšlo v loňském roce.

Zlatou desku za stejné album dostal i její spolupracovník, muzikant Petr Malásek, který se z pracovních důvodů nemohl převzetí ocenění zúčastnit. Nahradila ho ovšem manželka, Dana Morávková.

„Znám Martičku díky tomu, že s ní dlouhodobě spolupracuje můj muž. Mám jí moc ráda, chodím na ni do divadla, ona zase dochází na moje přehlídky kabelek a také na má představení. Velice si jí vážím a jsem ráda, že tady s ní mohu být. Je to skutečná legenda, která si hodně prožila a vždy zůstala věrná svým ideálům. A hovořit o jejích pěveckých kvalitách by bylo nošením dříví do lesa, ty každá z nás zná,“ uvedla Dana Morávková a předala Martě Kubišové dopis od Petra Maláska a také voňavý pugét.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama