reklama

Klára Vytisková: Když jsem těhotná, líbá mě múza

reklama

Bříško jí sluší a umí ho nosit. Zpěvačka Klára Vytisková to má už skoro za pár. Jak prozradila, její druhý potomek přijde na svět v květnu, ale o měsíc později, přesně 23. a 24. června chce s kočárkem už vyrazit na Prague Metronome festival do areálu holešovického Výstaviště, kde bude vystupovat.

„Já rada zapojuji svoji rodinu do mých akcí, beru je do studia a chci s dětmi trávit, co nejvíce času. Vím, že když dělám práci, která mě naplňuje, tak jsem šťastná a šťastná máma je dobrá máma. Mám to vychytané tak, že vím, že vystoupení na Metronomu je venku, trvá tři čtvrtě hodiny, takže nedlouho a vpodstatě to je taková procházka na čerstvém vzduchu spojená s muzikou, takže děti budu brát s sebou a hravě to zmákneme. Je to vpodstatě takový relax v přírodě. Moc se těším za sebe i za děti,“ prozradila Klára. A co pro své fanoušky chystá?

„Víte, já když jsem těhotná, tak mě často líbá múza. Hrozně moc skládám písničky. Mám to teď trošku náročnější, chystám oblečky, připravuji pokojíčky a do toho v noci usedám k piánu a dodělávám písničky, které chci ještě vydat, než porodím. A pak je ve svém programu představím i na Výstavišti spolu s mojí tradiční klasikou,“ dodala Klára Vytisková.

Na Prague Metronome festivalu se kromě ní představí celá plejáda domácích i zahraničních interpretů, pro něž je připraveno pět scén. S mezinárodních hvězd do Prahy dorazí třeba jeden z nejpopulárnějších hudebníků Sting, britští Kasabian, Ester Rada, které kritici říkají etiopská Aretha Franklin, z domácích hvězd nebude chytět například David Koller, Ewa Farna, Lenny či Monkey Business s Matějem Ruppertem atd. atd.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama