reklama

Rok po tom, co byla zvolena nejkrásnější českou dívkou: Jak se má Andrea Bezděková?

reklama

Před rokem se ze studentky z Náchoda, Andrey Bezděkové, stala Česká Miss a ze dne na den se jí změnil život. Co jí rok na výsluní a titul Česká Miss přinesl a o co ji připravil? Jaká by měla být podle ní její nástupkyně? Kdo je jejím vzorem? Andrea, která přiznala, že ráda překonává překážky a ráda by ještě hodně věcí dokázala, vzpomíná na emotivní momenty a zajímavé zkušenosti.

Na co v souvislosti se soutěží Česká Miss nejraději vzpomínáš?
Pro mě jsou nejkrásnější a zároveň nezapomenutelné momenty vždycky ty, kdy mě adrenalin vystřeluje celým tělem. Ty okamžiky, kdy si uvědomíte, co v daný moment prožíváte. Když čekáte na finálový pohovor s porotou, když vás vyšlou na podium, kde vás sleduje statisíce diváků, když vás samotnou vypraví na druhý konec světa reprezentovat Českou republiku nebo když k vám promlouvá nejkrásnější žena planety. Ty krásné chvíle vás provází po celou dobu soutěže, jen je potřeba je vnímat a uvědomovat si je.

Co Ti úspěch v soutěži Miss dal a co vzal?
Všechno má svá pro a proti, ale to, co mi soutěž vzala, je jen drobný stín toho, jak nesmírně mě všechno obohatilo. Česká Miss mi prakticky změnila život už v momentě, kdy jsem odeslala přihlášku na casting. Bylo to tak spontánní rozhodnutí, že ještě dnes se tomu nepřestávám divit. Probudilo to ve mně potřebu neustále na sobě pracovat učit se a zlepšovat se. Dostala jsem se do kontaktu s lidmi, kteří mě inspirují, našla si spoustu dobrých přátel a navštívila nesčetně moc krásných míst.

Čeho by sis v kariéře přála dosáhnout?
Nespokojím se jen tak s něčím a asi je to spíše přirozený pochod zdravě cílevědomých lidí. Ráda zdolávám překážky a ráda si odškrtávám řádky na seznamu věcí, kterých chci dosáhnout, a těch je tam stále dost. Nicméně to, co jsem zažila a prožila za svůj úřadující rok, bych si troufla označit za doposud své nejúspěšnější životní období.

Kdo je Tvým životním vzorem?
Snažím se obklopovat inspirativními lidmi. Těmi, kteří o něco usilují a mají svá přesvědčení za kterými si jdou. To je můj největší motor a jak říká můj moudrý přítel, jakmile jsi v místnosti nejchytřejší, jsi tam špatně.

K jakému typu charity máš nejblíže?
Největší emoce se ve mně probouzejí při pohledu na týrání zvířat. Možná právě proto, že jsou to němé tváře a jsou odkázány na nás lidi, nesnesu, když někdo jejich utrpení jen tak přihlíží nebo se tím dokonce baví. Mám ale i svůj vlastní projekt, Touha po životě, a ten je zaměřen na podporu onkologicky nemocných dětí. Zemřela mi na tuto zákeřnou nemoc babička a přijde mi to hrozně nefér, když to dokáže postihnout i děti v tak útlém věku.

Mnoho dívek Tě sleduje a jsi pro ně vzorem, jaké rady bys jim dala do života?
Spoléhat se hlavně sama na sebe. Neměnit svůj cíl jen proto, že nám první pokus nevyšel. On totiž nemusí vyjít ani ten druhý, ale přesně tehdy se dělí zrna od plev. Přesně tento okamžik vás dělá lepšími, než jsou ostatní. Vytrvalost je důležitá. Snažit se na sobě neustále pracovat, být na sebe tvrdý a umět říkat ne. Neznám recept na štěstí, ale pokud chceš v životě něčeho dosáhnout, musíš mířit vysoko.

Jaká by měla být Česká Miss 2017?
Česká Miss by měla být hezká, chytrá, svá a hlavně umět vystupovat. Předpokládám ale, že minimálně hezké a chytré budou všechny dívky, které usilují o korunku krásy. Česká Miss by měla být silná osobnost a být připravena čelit všemu, co ji zisk titulu a tento svět přichystá. Musí si uvědomit, že to není jen zábava, ale i přebírá jistou část zodpovědnosti. Bude to pro ni ale jeden z nejkrásnějších roků života. Bude přesně tak hezký, jak hezký si ho udělá.

Nástupkyně Bezděkové, Česká Miss 2017, bude zvolena v červnu a stane se jí jedna ze šestnácti finalistek. Ty však bojují o účast na finálovém večeru, protože zatím ji žádná dívka nemá jistou. Z šestnácti dívek, které postoupily do nejužšího výběru a zúčastnily se prvního soustředění v Tatrách, jich průběžně ještě šest soutěž opustí a v květnu vzejde finálová desítka, která zůstane ve hře o titul královny krásy. S tím získá nejen účast na světové soutěži a hodnotné ceny, ale také kontrakt na půl milionu korun. Vítězka České Miss 2017 se totiž stane tváří kosmetické firmy Juliette Armand a nafotí pro tuto značku reklamní kampaň.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama