reklama

Svatba Pavelkové v ohrožení!

reklama

Není žádným tajemstvím, že modelka a podnikatelka Romana Pavelková plánuje v následujících měsících svatbu, jejíž termín všem tají snad víc, než svou nahotu. Ačkoli již jsou přípravy na svatbu v plném proudu a termín je podle Pavelkové pevně daný, málem se mohla se svatbou na dlouhé měsíce rozloučit. 

Romana totiž kývla na nafocení kampaně pro společnost Journeyman a osedlala kvůli focení nejsilnější čtyřkolku, kterou tato firma prodává. Focení se známým fotografem českých hvězd Filipem Matušinským ale neproběhlo úplně hladce. „Jelikož jsme s Romanou již nějaké statické pózovačky na čtyřkolkách fotili před několika lety, chtěl jsem fotku dramatickou, dynamickou a v pohybu. Romana tak seděla na čtyřkolce, která byla kurtou přivázána ke stromu a držela plný plyn, aby hrabající kola stříkala bahno,“ tvrdí Matušinský.

Stalo se ale to, co se stát nemělo. Jelikož Gladiator je opravdu silný, kurta nevydržela a s nic nečekající modelkou čtyřkolka vyrazila vpřed. Naštěstí sama Romana už na takovém stroji jela, takže věděla, kde hledat brzdy a nakonec sama mašinu zastavila. Neobešlo se to ale bez ošklivé modřiny, kterou si udělala na stehně o řídítko. „Měla jsem dost štěstí, že jsem se udržela v sedle. Ten start byl opravdu nečekaný a byla to hrozná rána. Jak jsem se snažila rychle zabrzdit, hodilo mě to na řídítka a já málem přepadla. Ono v jehlách a sexy póze toho moc dělat nejde.  Neumím si představit belhat se na svatbě se sádrou. Jen podvazek asi budu muset mít na druhé noze,“ odlehčuje situaci Pavelková.

Budoucí manžel celou věc přijal s humorem a pochopením, protože sám si už podobných modřin užil dostatek. S Pavelkovou se totiž seznámil před třemi lety právě při focení kalendáře čtyřkolek, na kterých také sám jezdí.

Makeup: Stanislava Kožmínová

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama