reklama

Rich & Royal – móda pro krále a královny!

reklama

Německá módní značka “ Rich & Royal “ je jednou z nejrychleji se rozvíjejících značek v Německu. V současnosti se prodává ve více než 22 zemích světa . U nás je tváří značky Hana Mašlíková a jak jí to v modelech sluší se můžete přesvědčit sami.

Jak to začalo …

V roce 2006 dva bratři Patrick a Denis Stupp založili ve Stuttgartu značku “ Rich &Royal „. Byli ovlivněni svým otcem Petrem Stuppem, který v roce 1986 založil firmu „Peter Stupp Mode Design GmbH „, zároveň byl majitelem a generálním ředitelem společnosti “ Gin Tonic Spezial Mode GmbH“. Proto bylo bratrem zcela jasné, kudy povede jejich profesionální cesta. Krátce poté, co v roce 2002 bratři spojili podnikání se svým otcem, všimli si mezeru na módním trhu a využili toho. Inspirovali se americkou rockovou kapelou “ Rich & Royal „, kterou viděli v New Yorku. Tak se v roce 2006 zrodila značka „Rich &Royal“. V tomto roce Denis a Patrick začali svou kariéru s jedním návrhářem a osmi zástupci. V současné době firma zaměstnává 50 zaměstnanců, má 30 prodejních agentů po celém světě. K dnešnímu dni existuje 900 prodejních míst. Kromě Německa, Rakouska a Švýcarska, distribuce probíhá také v Holandsku, Belgii, Lucembursku, Francii, Itálii, Portugalsku, Rusku, České a Slovenské republice, Polsku, Finsku, Kazachstánu, Číně, Kanadě, Libanonu a Austrálii.

Kolekce

Značka nabízí dámské “ Queens “ módní kolekce, které jsou tvořeny týmem šesti návrhářů. Rukopis Rich & Royal je velmi sofistikovaný a neopakovatelný. S příslovečnou německou přesností a smyslem pro detail jsou do nejmenších podrobností dotaženy výborně padnoucí střihy, příjemné materiály i výběr široké škály dobře kombinovatelných barev. Perfektní střihy, jednou klasické a elegantní, jindy odvážné a provokující, jsou charakteristickým rysem této značky. Vysoce kvalitní kolekce se obchodníkům nabízí čtyřikrát ročně a je z velké části vyrobena v Evropě, zejména v Itálii a Portugalsku. “ Rich & Royal “ je srovnatelná se značkami jako Patrizia Pepe , 7 for all mankind , BOSS Orange, Closed , Diesel, G -Star , Replay , Pepe nebo Drykorn.

Marketing

Od července 2009 se značka “ Rich & Royal “ pravidelně účastní módního veletrhu „Bread & Butter “ v Berlíně. Nevynechává ani veletrh Modefabriek v Holandsku, CPM v Rusku a Antwerpener Modemesse v Belgii. Kromě silné účasti na různých veletrzích, značka dává důraz na profesionalitu a kvalitu svých obrazových kampaní. Fotografie jsou k dispozici na www.richandroyal.de a také na Facebooku. www.facebook.com/richandroyal

Filozofie

“ Rich & Royal “ je móda králů a královen. Je zaměřena na kosmopolitní ženy a muže, kteří žijí své životy stylovým a sebevědomým způsobem a kteří se nebojí vyjadřovat se prostřednictvím svého oblečení. Značka představuje náročný moderní styl, půvab i lehký dotyk rocku. Zároveň zůstává vždy autentická a expresivní !

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama