reklama

Pavlásek, Issa, nebo manželé Pizingerovi se přišli podívat na nového Vetřelce

reklama

A je to tady! Nový Vetřelec vtrhnul do našich kin a jeho slavnostní premiéra, která se konala v kině IMAX, přilákala i české celebrity. Přítmí kina ruku v ruce využili manželé Pizingerovi. Na film s názvem Vetřelec: Covenant se těšil také komik Lukáš Pavlásek, kterého učarovaly dokonalé repliky vetřelčích vajec, které byly k vidění před sálem. Film si nenechal ujít také zpěvák Sámer Issa, zpěvák Jan Kopečný, tanečník Yemi A. D., herec Miroslav Hrabě nebo hudebník Michael Kocáb.

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu až na druhé straně galaxie. Co se jim však cestou stane, o tom se jim nezdálo ani v nejhorších snech.

Slavnostní premiéra v pražském kině IMAX se nesla jak jinak než v lehce temném duchu. Hosté přicházeli s různými očekáváními a obzvláště mužské publikum hořelo nedočkavostí! Již při příchodu do kina na všechny v kině čekaly dokonalé repliky vajec přímo od Vetřelce. Sál praskal ve švech a mezi hosty byly i české celebrity. Svého zajíčka vyvedla do kina stále zamilovaná Vendula Svobodová, nyní Pizingerová. Nenechala se však zlákat temnotou navštíveného filmu a dorazila v zářivých letních šatech. Komik Lukáš Pavlásek nezklamal a z vetřelčích vajec mu málem vypadly oči z důlků. Po dlouhé době se na veřejnosti ukázal i zpěvák Sámer Issa, který má už asi své bouřlivé období za sebou a nyní působí na okolí spíše jako plachý intelektuál.

Nenechte si ujít tento snímek, po jehož zhlédnutí pojedete domů radši taxíkem. Film Vetřelec: Covenant můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX a 4DX od 18. května 2017. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama