reklama

Péče o pleť nebyla nikdy jednodušší. Objevte kouzlo kmenových buněk!

reklama

Kosmetické přípravky s kmenovými buňkami představují vědecký vrchol světa kosmetiky. Díky stárnutí pleti se vytrácí schopnost její regenerace, což způsobují již dospělé kmenové buňky, jejichž aktivita se s postupem času snižuje. Mladý a svěží vzhled je udržen, pokud jsou kmenové buňky aktivní a pleť se neustále obnovuje.

Přípravky Fytofontana Stem Cells jsou nejvyšší kategorií v péči o pleť, jejich tajemství spočívá v jedinečné kombinaci TrioStem3 komplexu, který obsahuje aktivátor kmenových buněk, rostlinné kmenové buňky pomerančovníku hořkého a výtažek z kmenových buněk švýcarského jablka, a dále pak peptidů s intenzivním protivráskovým a regeneračním účinkem. Hydratace je jeden z pilířů správné péče o pleť. Vzhled pokožky je ovlivněn množstvím vody, které je v ní obsaženo. Fytofontana Stem Cells Hydro je sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci a celkovou obnovu pokožky. Obsahuje kmenové buňky, peptidy a účinný biotechnologický koncentrát s minerály z Mrtvého moře, které zabezpečují intenzivní hloubkovou hydrataci buněk, působí proti vráskám a podporují přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce. Fytofontana Stem Cells Hydro hydratuje pokožku nejen zvenčí, ale zároveň zabraňuje úniku vlhkosti zevnitř. Je oblíben i muži pro příjemnou konzistenci, velmi lehce se vstřebává a zklidňuje podrážděnou pleť. K dostání za doporučenou cenu 687 Kč balení 30 ml.

Jedinečný přípravek 

Kyselina hyaluronová se v průběhu stárnutí vytrácí z pokožky, ta tak ztrácí svou pružnost, vysušuje se a dochází ke vzniku vrásek. Fytofontana Stem Cells Hyaluron je emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou. Je to jedinečný přípravek, který svými výjimečnými účinnými látkami a přidanou kyselinou hyaluronovou v lipozomové formě účinně vyplňuje vrásky, chrání pokožku před vysušením a dodává jí hebkost a jemnost. Obsahuje biotechnologický exopolysacharid, účinnou látku mořského proteobakteriálního původu, která povzbuzuje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pokožce. In vivo studie prokazují, že používáním 2x denně se hloubka vrásek po 28 dnech snižuje o 70 % a jejich plnost se snižuje o 93,5 %. In vitro studie provedené na fibroblastových buňkách referovaly o 66% zvýšení produkce kyseliny hyaluronové. K dostání za doporučenou cenu 860 Kč balení 30 ml.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama