reklama

Rowenta beauty novinky podzim 2015

reklama

Za posledních několik let se přístroje z řady péče o vlasy staly nerozlučným spojencem mnoha žen. Otázka zdravých vlasů je však stále aktuálnější, a proto se ženy zamýšlejí nad účinky, jaké produkty na vlasy mají. Upřednostňují ty, které lépe pečují o vlasová vlákna. Dnešní zákaznice jsou totiž s ohledem na kvalitu výsledku náročné a nekompromisní. Cílem je dokonalý účes za všech okolností. Pro letošní podzim si značka Rowenta připravila několik novinek. Jsou to pomocníci, které ocení každá žena. V péči o vlasy se můžete těšit na dvě novinky a to: vysoušeč Rowenta Expertise Infini Pro Ionic a žehličku Rowenta Expertise liss&curl Ultimate Shine. Oba produkty jsou vyvinuty tak, aby minimalizovaly poškození vlasů a vlasy zůstaly krásné.

Rowenta Expertise Infini Pro Ionic

Nutností posledních let jsou přístroje s ionizátorem. Rowenta přináší nový vysoušeč Expertise Infini Pro Ionic. Díky 2x výkonnější ionizaci budou vlasy hydratované a lesklé. Princip ionizace je založen na rovnoměrné a účinné distribuci iontů po celé délce vlasu, ty uzavírají povrch vlasu, tak aby se nevysušoval, tím dodávají vlasům oslnivý lesk a hebkost a zároveň tak zabraňují elektrizování. Pro vytvoření dokonalého objemu jemných vlasů u kořínků je možnost vypnutí ionizace a opětovného zapnutí při vysoušení konečků. Dlouhá životnost až 3x více než u klasických vysoušečů je zaručena kvalitním AC motorem. Ochrana vlasů je podpořena keramickým povrchem mřížky výstupu vzduchu chránícího vlasy optimálním vyzařováním tepla, kterou ocení zejména majitelky barvených vlasů . Rowenta Expertise Infini Pro Ionic disponuje vysokým příkonem 2200 W a nastavitelnou vysokou rychlostí proudění vzduchu až 120 km/h, které zajišťuje rychlé a účinné vysoušení. Tři stupně nastavení teploty a dva stupně regulace výkonu s funkcí extra studeného vzduchu pro fixaci účesu, difuzérem pro přirozený objem a širokým příslušenstvím, které zahrnuje 2 ultra tenké koncentrátory, dotváří profesionální výsledek vašeho vysoušení. Rowenta Expertise Infini Pro Ionic je k dostání od října 2015 za cenu 1699 Kč.

Rowenta Expertise Liss&Curl Ultimate Shine

Žehlička na vlasy Expertise Liss&Curl Ultimate Shine značky Rowenta spojuje několik unikátních a důležitých vlastností, jejichž kombinace zajistí dokonale lesklé a hebké vlasy, se zachováním jejich zdraví, síly a odolnosti. Vlasy budou zdravé s dokonalým leskem díky dvojitému rozptylovači iontů. Obsažený výkonný generátor iontů uložený po obou stranách žehličky přitahuje molekuly vody pro hydrataci vlasu, eliminuje statickou elektřinu a vlasy jsou hladší a lesklejší. Nová generace žehlicích ploch je založena na principu vysoce výkonných pohyblivých žehlících desek s profesionálním Ultrashine NANO CeramicTM povrchem s exkluzivními keramickými mikročásticemi významně zvyšující efektivitu žehlení a lesk vlasů. Všechny typy vlasů jsou dokonale a rovnoměrně vyžehleny. V současné době je již nezbytností LED displej pro nastavení optimální teploty. Expertise Liss&Curl Ultimate Shine nabízí navíc praktickou možnost uzamknutí teploty, zabraňuje tak nechtěným teplotním výkyvům a chrání zdraví vlasů. Použití žehličky je příjemné a rychlé, nahřátí do 15 sec ji umožňuje použít bez zbytečného čekání, automatické vypnutí proběhne po 60 minutách. Otočná šňůra umožňuje příjemnou manipulaci bez zamotání. Nekonečné množství účesů pro vaše vlasy s žehličkou Expertise Liss&Curl Ultimate Shine, dosáhnete nejen dokonalého narovnání, ale i profesionálního natočení. Speciální zaoblený tvar žehlících desek vytvoří perfektní lokny snadno a rychle jedním tahem. Šetrnost v péči o vlasy je podložena výsledky externího testování více než 100 ženami, které potvrzují unikátní vlastnosti Rowenta Liss & Curl Ultimate Shine. 100% žen bylo spokojeno s ionizační funkcí a 2/3 uvedlo, že jsou jejich vlasy po použití zářivější než s jejich dosavadní žehličkou na vlasy. Průměrná doba stylingu se snížila o čtvrtinu, protože díky výkonnému oboustrannému ionizátoru pramen vlasů dokonale vyžehlíte jedním tahem. Ušetříte tedy nejen čas, ale i zdraví svých vlasů, protože je nemusíte zbytečně vystavovat působení tepla vícekrát. 84% žen by žehličku rozhodně doporučilo své kamarádce, zbylé uvedly, že pravděpodobně ano. Pokud jde o vytváření loken, 70% žen si pochvaluje, že s Liss & Curl Ultimate Shine jde natáčet vlasy lépe, než s jejich dosavadní žehličkou a celých 90% žen potvrzuje, že s Rowenta Liss & Curl Ultimate Shine vypadají vlny lépe než s jejich dosavadní žehličkou. Expertise Liss&Curl Ultimate Shine je k dostání od října 2015 za cenu 1599Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama