reklama

Pečujte o svůj dekolt! Bude vypadat mladší

reklama

Důkladná péče o pleť na obličeji je skvělá. Pokud se chceme vyhnout prvním známkám stárnutí a celý proces zpomalit, je velmi důležitá právě prevence. Často ale zapomínáme na oblast krku, dekoltu a paží a právě tyto partie mohou velmi snadno prozradit náš věk.

Je proto dobré jim věnovat stejnou pozornost jako svému obličeji. Pokud toužíte po dekoltu bez vrásek, dejte mu to, co potřebuje. Pravidelnou péčí o dekolt a krk vhodnými prostředky lze proces stárnutí zmírnit, neboť pravidelná péče dokáže pokožku vypnout, zformovat a zpevnit. Fytofontana přináší produkty, díky nimž bude vaše pokožka prsou a krku stále mladá. Krása poprsí závisí na tonizaci a napnutí pokožky, která ho pokrývá a která tvoří podle slov odborníků „přirozenou podprsenku“. Poprsí je jednou z nejcitlivějších složek osobní krásy ženy, proto si vyžaduje speciální péči a pozornost.

Biotechnologická emulze Fytofontana Bustyceutical s liftingovou péčí se silným vyhlazujícím účinkem zvyšuje pevnost poprsí. Přípravek s kombinací biotechnologického původu a syntézy peptidů byl navržen tak, aby se všechny složky podílely na restrukturalizaci a zpevnění tkáně. Používání přípravku je doporučeno pro všechny věkové kategorie žen. K dostání je na internetu a v lékárnách za doporučenou cenu 599,- Kč 125ml.

Biotechnologické sérum Fytofontana Decoletteceutical se zaměřuje na oblast krku, dekoltu a paží. Tato emulze je založena na liftingovém komplexu, který vypíná a zpevňuje pokožku. Má okamžitý účinek, zmírňuje mimické vrásky a působí protizánětlivě s antioxidačními účinky. Seženete v lékárnách a na internetu v balení 125 ml za doporučenou cenu 599,- Kč. Největší předností těchto produktů je, že krásného dekoltu lze dosáhnout bez zákroků plastické chirurgie a efekt je okamžitý. Zvýšená péče o oblast krku, dekoltu, paží a prsou se vám v pozdějším věku vrátí, pokožka je méně ochablá, s méně vráskami a hlubších výstřihů se nebudete muset bát.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama