reklama

Perkausová se vrátila v čase

reklama

Natáčení dalšího dílu Světa v barvách proběhlo v muzeu automobilových legend v Lánech – kousek od sidla pana prezidenta. Barandovská hvězda Eva Perkausová tentokrát vystřihla roli retro moderátorky.

Byla to pro mě opět skvělá zkušenost. Natáčela jsem v několika kostýmech od 30. let až po současnost. Když jsem se viděla před zrcadlem v kostýmu ze třicátých let, byl to pro mě šok. Nevěděla jsem jestli vypadám jako moje prababička nebo jako Eliška Junková … Nicméně 70. léta to napravila. Cítila jsem se ohromně – zkrátka jako z filmu Pomáda.

Atraktivní účes, čelenka, zvonáče a pestré barvy. Záběr byl ve i starým kabrioletu Mercedesu SL a vedle mě už jen chyběl snad John Travolta. Strašně mě překvapilo ,že vše bylo funkční – topeni, klimatizace a dokonce i houkačka. Sama jsem se s tím autem i svezla. A z krásných starých veteránu jsme se přemístili do současnoti. Přesto, že jsem štíhle postavy tak jsem se do originálu zavodní formule indy car s , kterou zavodil Tomáš Enge v USA cítila poměrně ztísněně. Celkově z natáčení 4. dílu Světa v barvách jsem měla ohromnou radost. Myslím, že se mají diváci na co těšit. Tento díl bude nejen pestrý a“ barevný „,ale i plný překvapení.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama