reklama

Perkausová z TV Barrandov není troškařka. Má hned dva kalendáře!

reklama

Bývá zvykem, že těm nejznámějším a nejúspěšnějším českým celebritám se dostává té cti nafotit vlastní kalendář. Kdo se v českém šoubyznysu pohybuje delší dobu, ten ví, že se hvězdičky často mohou přetrhnout a marně se o to snaží několik let.

Ne tak novopečená moderátorka Světa v barvách TV Barrandov Eva Perkausová. Před půl rokem ji nikdo neznal, a dnes je jejími fotkami doslova zaplaven celý český internet, média se předhánějí v rozhovorech a Perkausová teď všemu nasadila korunu. Ostříleným matadorkám českého hvězdného nebe ukázala záda. Letos jí totiž vyšel ne jeden (pro mnohé vymodlený), ale dokonce dva kalendáře. Oba jsou z produkce fotografa Filipa Matušinského. První kalendář je spojen s luxusní značkou Jaguar a druhý vznikl při focení na překrásných plážích Malediv.

Evu jsme vyzpovídali v krátkém rozhovoru.

Evo, jak se to tak přihodí, že se neznámá holka stane během pár měsíců jednou z nejrychleji rostoucích hvězd za poslední dobu?
Sama nevím. Asi jsem byla v pravou chvíli na pravém místě 🙂 Ale nic neroste do nebe a samozřejmě je možné, je může přijít i pád.

Na Barrandově moderujete nový pořad Svět v barvách. Máte své moderátorské vzory?
Mými vzory jsou například Iva Kubelková nebo Kateřina Brožová.

Jaký pro vás byl první natáčecí den nového pořadu? Slyšeli jsme, že vedení televize je z vás naprosto nadšené…
Musím přiznat, že první scénář jsem se učila ve dne v noci a i přesto jsem byla hodně nervózní. Ale vzhledem k tomu, že štáb byl příjemný a celkově vznikla pozitivní atmosféra, tak ze mě tréma rychle spadla a natáčení šlo dobře 🙂

Myslíte si, že pokud vaše kariéra dál poroste takto raketovým tempem, nezpychnete a nestanete se z vás namyšlená primadona, jak se to stalo pár vašim kolegyním?
Myslím, že to nehrozí. Byla jsem vychovávaná ve skromnosti a disciplíně a dobře si uvědomuju, že každá mince má dvě strany. O to víc by mě těšilo, kdybych něco dokázala.

Máte nějaké další profesní a osobní cíle? Co chystáte v nejbližší době?
Je pro mě těžké odpovědětna tuto otázku, protože jsem sama na úplném začátku. Momentálně mým cílem je úspěšně dostudovat a vykonávat na 100% svoji práci, která mě baví.

Foto: Filip Matušisnký, archiv Evy Perkausové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama