reklama

Petr Vojnar půl roku od narození syna: „Chodím přespávat ke kamarádovi na gauč!“

reklama

Zkrocení „partyboye“ by se dal nazvat momentální stav domácnosti moderátora Petra Vojnara a jeho o patnáct let mladší přítelkyně Andrey. S příchodem malého Sebastiana u Vojnarů nastal přísný režim, na který si známý pařmen pořád teprve zvyká.

„Teď lituju, že jsem dřív měl pocit, jak toho mám moc a nevyspím se kvůli akcím a práci. Už ani nepamatuju, kdy jsme se s malým pořádně vyspali. Má pořád hlad a budí nás několikrát za noc, postesknul si Petr. Naštěstí prý hádky z nevyspalosti nehrozí. „Když už vidím, že je to napjatý a potřebuju být svěží, jdu přespat ke kamarádovi na gauč. Pak přijdu domů, život je hned hezčí a já mám energii Andrejce se Sebastianem pomoct, vyzradil moderátor svůj trik na udržení rodinné pohody.

Petr se snaží být zodpovědným tatínkem a oporou své přítelkyni. Párty mu prý trochu chybí, ale teď hlavně řeší, aby se měl dobře jejich vymodlený potomek. „Dítě mi absolutně převrátilo hodnoty. Dokonce jsem se začala zajímat o politiku, protože najednou už to není jenom teď a tady, ale musím myslet na budoucnost. Když jsme byli ve městě, podívali jsme se na stánek nové politické strany a pobavili se tam s Petrem Robejškem, svěřil se s novými starostmi.

Fotrovatění ho prý ale nečeká:„Já se nejvíc těším, až Sebík trochu vyroste, budeme spolu blbnout, jezdit na akce a bude to můj parťák! Zatím alespoň kupuju plíny, přebalím, nakrmím, uspím. Fakt se snažím, abych se zapojil co nejvíc. Na řešení druhého potomka je údajně ještě brzy a ohledně svatby je moderátor také dost tajemný. „Uvidíme, pousmál se Petr.

Foto: Archiv Realisté, soukromý archiv Petr Vojnar

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama