reklama

Myslivcová vede hitparádu rádia Kiss a boří rekordy ve sledovanosti

reklama

Je to zvláštní přírodní úkaz. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ by se klidně dala přirovnat k palmě, která nějakým zázrakem přežívá v listnatém lese a dokonce všechny stromy kolem sebe přerůstá. Jak je možné, že tahle bloncka vede prestižní hitparádu rádia Kiss a její nový videoklip Pink Luxury má už přes půl milionů shlédnutí? A jak to, že ještě k tomu zvýšila český rekord na youtube na vice než 67 mil shlednutí svého videoklipu Barbie Girl?

Abychom byli naprosto upřímní, tak je třeba přiznat, že Myslivcová není žádná excelentní zpěvačka. Přirovnat ji k popovým star se zlatem v hrdle by bylo jako mít halucinaci po čichnutí k pampelišce. Také dost mimo mísu. Jenomže růžová blondýna má něco, co někteří lepší zpěváci postrádají. Umění zaujmout, „prodat se“, strhnout na sebe pozornost tak, že zkrátka zůstanete stát s otevřenou pusou. Toho dostala Dominika od sudiček požehnaně. Dost možná šla dvakrát, když se rozdávalo. Stejně, jako pro bujné poprsí, toho si také „obstarala“ měrou vrchovatou. Na druhou stranu, po celém světě najdete stovky a tisíce interpretů, kteří na tom také nejsou hlasově nic moc a přitom patří k největším celebritám. Jen namátkou Rihanna nebo královna popu Madonna. Kdo je někdy slyšel naživo, dobře ví, o čem je teď řeč. Je to prostě o tom, co Myslivcová umí – zazářit a udržet si svoji pozici.

Někdo to může vnímat jako paradox. Ale showbyznys je na tom založený. Žádný producent se nebude ptát, jestli dotyčná osoba chodila do pěti uměleckých škol a zpěv se učila u nejlepších z nejlepších. To je všem šumák. Každý chce vidět výsledky, čísla. A ta Dominika může ukázat. Český rekord ve sledovanosti na youtube budiž toho důkazem, 62 milionů a nějaké „drobné“ je hodně dobrý počin. I nový klip Pinkl Luxury už za pár měsíců od vydání vidělo 517 tisíc lidí. Není se tedy čemu divit, že prsatá blondýna momentálně také s touto písničkou vede hitparádu rádia Kiss. Hlasovat pro ni můžete zde: https://www.kiss.cz/kissparada/. Vydrží do pátku na prvním místě, co myslíte?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama