reklama

Pigmentové skvrny po létě: Jděte na to chytře!

reklama

Pigmentové skvrny nemusí být nutně způsobeny slunečním zářením. Další skupinou příčin vzniku jsou hormonální výkyvy zahrnující klimakterium, těhotenství či užívání některých léků obsahujících hormony, například antikoncepce.

Problematika vzniku pigmentových skvrn je dosti složitá. Ovšem nejčastější to jsou skvrny způsobené sluncem po létě. Naprostým základem boje proti pigmentovým skvrnám je prevence. Není nad preventivní ochranu během celého roku v podobě denního používání přípravků obsahujících ochranný UV faktor. Ale jestliže se pigmentové skvrny již vyskytnou, je třeba s nimi bojovat co nejdříve. Nejideálnějším obdobím je konec léta a zima. Společnost Fytofontana přináší exkluzivní dárkové balíčky Fytofontana Stem Cells Pigment gift set, kterým uděláte radost nejen sobě, ale je vhodný i jako dárek.

Balení obsahuje produkty – Fytofontana Stem Cells Pigment Serum a Pigment Emulsion SPF 25 a jako bonus, na dokonalé zacílení proti pigmentovým skvrnám Fytofontana Stem Cells Pure Pigment.

Fytofontana Stem Cells Pigment Serum je sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace. Cíleně a velmi šetrně působí na poruchy pigmentace a na celkovou obnovu pokožky. Účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek. Přidaná kombinace výtažku rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 má několikanásobný synergický bělící účinek díky biochemickým procesům. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám.

Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion je emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace navíc oproti séru je s obsaženým SPF 25.

Fytofontana Stem Cells Pure Pigment je dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci. Je to ideální navazující krok po použití přípravků z řady Fytofontana Stem Cells. Tento dvoufázový roztok důkladně čistí pokožku od každodenních nečistot, a zároveň šetrně zmírňuje pigmentaci povrchu pokožky a podporuje její obnovu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama